Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

ano, je to OK

(upravil Jan16 17. 1. 2013 23:52)

Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

paf: No tam je to teda fakt vidět. Až jsem z toho paf lol Teď už to tam vidim (a kdoví, jestli to tam bylo i předtím). Tam bych fakt hledání nehledal. smile

A co se týká AWebu na mobilu: Tak posledních pár měsíců to nefunguje vůbec, rozhašené CSS, vynechává mi to prostřední sloupec - ten který bych si právě rád přečetl. smile

Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

Teď jsem zkusil web z mobilu s androidem a je to OK.  Píšu z něho smile

Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

Mě leze barevný sloupec vlevo nad fórem. Protože jsem si toho nevšimnul tak už jsem měl několik dní pocit že forum stojí.
( přístup z běžného compu )
Udělejte s tím prosím něco.

Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

Já mám blbej mobil bez OS a opera mini mi z fóra ukáže jen sloupec s nickama. (Tedy včera jsem to zkoušel...)

Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

Využil jsem cestmirova triku, takže i těm, kteří nejsou schopni najít F5, by se to mělo aktualizovat automaticky. Web musí jet správně na Opeře, FF, Chrome i IE (nejsou-li úplně zastaralé), tam všude bylo testováno.

Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

Opera mini by mohla mít problém, chce to přejít na operu mobile..

Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

Mám jen telefon, žádnej smartphone.

Poznámka z webu opery: "Opera Mobile je k dispozici pouze pro Android a Symbian smartphony."

Ale já sem v 99% lezu z pc takže mě ten mobil až tak netrápí.

Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

Původně jsem nechtěl vůbec do tohoto vlákna vůbec přispívat.

Když se to i mě stalo před několika dny, sjel jsem myší níž a tam už to bylo normální. Pak jsem si všiml na Antoniovo upozornění F5 a začalo fungovat normálně (až na červené písmo).

A doma mi to jede úplně normálně. Daleko horší je hledat na internetu (obecně) něco, na co je člověk zvyklý např. na videa z Youtube a pod. Ale to je jiná kapitola. S Audiowebem jsem neměl vlastně skoro žádné potíže (teda tenkrát kromě těch změn spojených s přecházením).

Podle mě to nestojí za řeč. Omlouvám se těm, kteří problém se zobrazením opravdu mají...

Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

No tak já jsem samozřejmě hned použil F5, a to opakovaně, ale bez účinku. Druhý den to ale už jelo normálně. Tak nevím, asi nějaký erupce [nebo že by korupce] na slunci smile

Web

Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

cestmir: Jak by šlo ještě ošetřit refresh obrázků, které mají v css a *.tpl souborech stejnou cestu?

(upravil paf 13. 11. 2013 8:14)

Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

Byl sem připojen nebo ne? Ve fóru jsem byl online, ale nejsem přihlášen!
Nechápu. F5 samozřejmě proběhl. Dokonce jsem mezitím i zavřel a znovu spustil prohlížeč.
edit: smazán nefunkční odkaz na obrázek

Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

Je s tím ještě problém? Nevím o co zrovna jde, ale třeba jsi byl přihlášen pod jiným prohlížečem.

Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

Teď to jede normálně, snad to byla jen nějaká anomálie.
Byl jsem z toho v tu chvíli Paf

Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

Anomálie:
Hlásí mi to, že Aplikace Firefox zabránila na této stránce (Audioweb) v automatickém přesměrování na jinou stránku!
Zkusil jsem to opakovaně (3x) a stále se to děje.
U ostatních (zkoušeno 5) webů se tak neděje.

Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

Netuším, zkus Ctrl+F5.

Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

Po upgrade fóra se mi špatně zobrazuje na mobilním telefonu. Automaticky se nastaví (asi podle rozlišení displeje) šířka zobrazovaného textu a při zmenšení písma se zúží celý sloupec s textem. Při volbě "Nové příspěvky" se u témat s více stránkami příspěvků se ani nezobrazí u volby stránek pravá část závorky s textem Nové příspěvky.
Nešlo by nastavit nějakou rozumnou minimální zobrazovanou šířku textu příspěvků?

(upravil antonio 21. 11. 2015 16:17)

Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

Dobrý?

PunBBčko to v nové verzi má pro mobily tak nešťastně vyřešený, že jsem to raději nechal v původní PC verzi.

Re: Nekorektní zobrazení audiowebu

Díky Tondo, teď je to perfektní.