Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer - zapnutí bez dálkového ovladače,pomoc

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [4]

Téma: Subwoofer - zapnutí bez dálkového ovladače,pomoc

Dobrý den jsem  audio amatér zakoupil jsem si subwoofer seg- dvh-70 a hodlám ho použít k domácímu kinu .Reproduktory jsou jiné značky ale jinak ohmově a w to mám zkontrolované a sedí to ,ale nastal problém když zapojím zesilovač svítí mi pouze kontrolka stand-by a já k tomu nemám dálkový ovladač a nevím jak to zapnout potřeboval bych poradit jak a co spojit které piny aby se subwoofer spustil a nebo pokud mi někdo pomužete najít dálkové ovládáni nebo poradíte jak by to šlo ovládat jiným ovládáním což je asi nemožné .Děkuji za pomoc viz odkaz na subwoofer ...
http://www.hitmeister.de/heimkino/seg-h … 8689100012

Re: Subwoofer - zapnutí bez dálkového ovladače,pomoc

A nezapne se ani sám, je-li na vstupu nf signál? Konstrukčně to neznám.

hraji na Yamaha DX – SY a Kurzweil ARTIS

(upravil rosic7 19. 8. 2013 21:20)

Re: Subwoofer - zapnutí bez dálkového ovladače,pomoc

Zkoušel jsem dát na vstup signál z televize a i aux na aux a nic to nedělá pořád to  je jak to bylo nevím zda by pomohlo to nafotit  já vubec nevím nechce se mi do toho hrabat přez piny .Zkoušel jsem navíc dnes ruzné ovladače  a nic

(upravil Odplata 22. 8. 2013 15:57)

Re: Subwoofer - zapnutí bez dálkového ovladače,pomoc

Podľa linku / názvu produktu čo si sem napísal neviem nič nájsť. Odfoť ten SUB odzadu tak, aby bol čitateľný typový štítok a podľa tipu skúsim nájsť schému, alebo pohľadaj sám na eserviceinfo.com.

Příspěvky [4]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer - zapnutí bez dálkového ovladače,pomoc

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£