Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » K.O. subwoofer...nový modul ?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: K.O. subwoofer...nový modul ?

Ahoj, vlastním sub Canton AS 85 SC http://www.canton.de/en/archiv/produkt/as85sc.htm   poslech domácí kino a stereo.
Přestal hrát, v opravně mi bylo řečeno, že je to v elektronice a je to neopravitelné, jedině nový modul.
Otázka na vás: dá se to opravit, je tu nějaký opravář ?
Či dá se koupit někde slušný modul i z druhé ruky za 2-3 tis Kč ?
Našel jsem např. tohle http://www.bsacoustic.cz/moduly-zesilovacu/coda-s/   ovšem nevím, jestli by to nebyl krok zpět.
Díky za rady.

Re: K.O. subwoofer...nový modul ?

Pro každej šmejdskej servis dneska je  lepší nechat si poslat novej modul či donutit zákazníka koupit novej krám. Schopní lidé zde jistě jsou, opravit se dá leccos, jen trochu vůle do toho umírání.
Odkud jsi? Aby se ti ozval někdo z nejbližšího okolí a nemusel jsi to vozit přes celou republiku..

Re: K.O. subwoofer...nový modul ?

z Brna.

Re: K.O. subwoofer...nový modul ?

Já jsem bohužel až z Prahy, snad se ozve někdo z bližšího okolí.

Re: K.O. subwoofer...nový modul ?

Realita je přesně taková jak píše Hazys hned v první odpovědi.Možná by stálo za to založit vlákno kam by se přihlásili ti z nás kteří jsou nějaké opravy schopní provést.Uvedeno by mohlo být cca co všechno jsou schopni a ochotni opravit,popř. v jakém rozsahu a taky v jaké obci,či spádové oblasti fungují.I mně ty "autorizované" servisy štvou.Tím samozřejmě nemyslím např. Sinclaira nebo Sendyho,a všechny ostatní díky nimž je i tento web stále velmi hodnotný.

Re: K.O. subwoofer...nový modul ?

Zdravím, ja som z Brna, keby sa nikto iný nenašiel, mohol by som sa na to pozrieť.

Re: K.O. subwoofer...nový modul ?

Můžeš ten demontovaný modul elektroniky vyfotit ? Nějaké starší Cantony jsme opravovali, od něčeho je i rozkreslená dokumentace. Servisní podpora bývala zoufalá.

Web

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » K.O. subwoofer...nový modul ?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£