Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Reprobedny na www.repro-hobby.cz

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

(upravil MaBat 19. 8. 2013 14:04)

Téma: Reprobedny na www.repro-hobby.cz

Bedny TWR jsou zdarma k dispozici.
Časem tam k tomu snad něco přidám. Zatím takhle, nezbývá mi na to čas...

Více na www.repro-hobby.cz



- Pokud byste se rozhodli si to postavit (což můžu vřele doporučit, za ty peníze to hraje opravdu hezky), potěšilo by, kdybyste se pak pochlubili s výsledkem, zvlášť pokud se podaří dát tomu vizuálně hezký a zajímavý zevnějšek. Nápady na ozvučnice klidně konzultujte tady. Základní výkres ještě dodám.

Re: Reprobedny na www.repro-hobby.cz

Zajímalo by mě porovnání s Totemy 100-B. Výšky asi budou +- stejné, ale na středech a na basech už to muže být zajímavé srovnání smile Neměl jsi tu možnost je porovnat, když jsi je měřil? Přijde mi, že jsi je dělal v podobný čas obě ty bedny.

(upravil MaBat 19. 8. 2013 16:34)

Re: Reprobedny na www.repro-hobby.cz

Přijde mi, že celkově to hraje asi nejlíp z těhle levných beden, co jsem dělal. Blízko má Totem 80, coby ale podstatně "komornější vydání". Zajímavé to porovnat vedle sebe s Totem 100-B může být, to jsem přímo takhle nedělal.

Mě to porovnávání ale hlavně zas až tak nebaví.. smile

Re: Reprobedny na www.repro-hobby.cz

Hezkypěkně, takhle to myslím úplně stačí. Proč nová doména a ne loudspeakersoft?
Byl čas průbnout ten zvukovod s jiným driverem? (myslím že byla řeč o nějaké nepleše nad 10kHz) Finančně adekvátní třeba s CD131 z té mojí krabice smile

Re: Reprobedny na www.repro-hobby.cz

Zatím nebyl čas vůbec na nic... Jinak nad 10kHz je to IMHO už celkem putna a ten Dexon není vyloženě špatnej, to si asi s něčím pleteš... smile CD131 možná ještě prubnu.

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Reprobedny na www.repro-hobby.cz

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£