(upravil sinclair 2. 8. 2013 10:42)

Téma: Deska výkonových tranzistorů řady TW140

Pokud by někdo náhodou potřeboval vyměnit poničenou tuto desku, tak jsem oskenoval poměrně málo poničenou desku, pečlivě ji oměřil, nechal vyrobit film, poničené části zretušovat a vyrobit /zatím/ 5 desek, takže tyto první jsou dražší o rozpočítanou částku za grafické práce.  Pokud budu někdy dělat ještě další, tak ty už budou levnější, měly by stát kolem 80Kč. Desky jsou velmi přesně vyvrtané, nalakované a na materiálu 1,5mm/70um. Takže stačí jen vzít kvalitní pocínovaný drát 1mm, udělat podle originálu vývody z desky, LEHCE pocínovat patřičné vývodové plochy zpod matic a je hotovo.
Jak jsem psal, tato várka je dražší o rozpočítané grafické a retušovací práce, takže jedna deska výkonových tranzistorů do zesilovačů Transiwatt řady 140 /TW140 Studio, TW140P, TWM140/ vychází na 150Kč, s poštovným bychom to nějak ojebali, když už ČP takhle zdražila.
Kdo by měl zájem, tak do mailu lemal@volny.cz i s občanským jménem, plnou adresou a telefonem.
Možná to někomu pomůže - ze servisu vím, že tyto desky bývají dost poničené.

Měl jsem takové nutkání nechat udělat i kopie základních desek a desek přepínačů, ale obávám se, že to moc lidí asi nepotřebuje.

Web

Re: Deska výkonových tranzistorů řady TW140

Kdybys býval řekl tak sis to mohl ušetřit - přesně toto jsem totiž dělal já před lety a podklady pro to mám. Spíš by se mi hodila ta základovka, ale na to už jsem neměl nervy, tak jsem se sebezapřením opravil tu původní poté, co si někdo hrál s nožem a vrtačkou.