(upravil Sendy 25. 7. 2013 9:06)

Re: bobobrod

Taky jsem ho osobně neznal, plánovaný sraz už nestihneme sad.

R.I.P.

Web

Re: bobobrod

Smutný, sbohem Jardo.

Re: bobobrod

Je mi to líto, že odešel tak skvělý člověk .Přeji upřímnou soustrast všem blízkým .

Re: bobobrod

To upřímnou soustrast sad

Re: bobobrod

R.I.P. byl jsem za ním 2x v nemocnici, prodával jsem mu trafa. Fajn člověk.

Re: bobobrod

Čest jeho památce, kéž by bylo více takových "bastlířů" jako byl on a nejen v našem oboru. sad

Re: bobobrod

Nepoznal som ho osobne, ale jeho príspevky boli vždy fundované a z ich tónu bolo cítiť že ich písal Človek.  Odpočívaj v pokoji !

Re: bobobrod

Kupoval jsem od něj součástky, odpočívej v pokoji.

Re: bobobrod

Neznal jsem ho osobně, nicméně z příspěvků bylo cítit osobnost. Škoda dobrého a schopného člověka, 48 roků ještě není žádný věk, to není čas na umírání. Osud bývá někdy krutý.
Čest jeho památce.

Re: bobobrod

Také jsem o něj pár věcí bral, je mi to líto,odpočívej v klidu.

Re: bobobrod

R.I.P.

Web

Re: bobobrod

Ach jo sad

Re: bobobrod

Hlavně že si u nás ve vesnici vzali život  dva lidi nedavno a ti co by rádi zústali musí odejít.

Re: bobobrod

Neznal jsem ho, ale ze svých příspěvků mi byl vždy sympatický. Odpočívej v pokoji.

Re: bobobrod

Škoda, že nás více nepotěší.
Děkuji za Tvou činnost mezi námi.
krf

Re: bobobrod

Děkuji za tvé hodnotné příspěvky, snad se tam nahoře budeš mít líp než tady dole.

Web

Re: bobobrod

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech...:(...vyjadřuji upřimnou soustrast pozustalím...
R.I.P.

Re: bobobrod

Taky přeji upřímnou soustrast rodině, dál nebudu psát nic, nic mě nenapadá a výše toho řekli dost.

Re: bobobrod

To je fakt hrozný, takhle brzo, proč vždycky někdo dobrej?
Tak jim tam nahoře trochu přitop lampama, ať ti to tam hraje...

Re: bobobrod

I já bych se dovolil připojit a rád tímto vyjádřil hlubokou soustrast rodině a všem blízkým pana Ing. Borýska..