Téma: Super Scooper 18"

Zdravím chystám se stavět 2x Super Scooper a osadit ho chci RCF LF18N451.  Myslíte že je to dobrá volba? Poraďte jaky zesilovač do 20 tis. Díky za ochotu

Re: Super Scooper 18"

Psal jsem Ti maila! došel ?!

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Super Scooper 18"

Tento typ bedni by som rad počul ! Uvažoval som o stavbe ,takéhoto subu ,

Re: Super Scooper 18"

Záleží na co "dobrá volba" Bylo to k poslechu na prodance demu, a mělo to fakt koule smile
Ale bylo to také adekvátně velké, těžké a drahé. Dnes bych takovou bednu asi nestavěl.

Re: Super Scooper 18"

Ale zvuk z nej môže byt fajný ,len ma odradila tá naročnost na financie

Re: Super Scooper 18"

Mno, kdykoli jsem na to někde narazil a to v tom kolikrát byly i dost dobrý repráky tak to stálo za prd. Osobně bych šel do 2x18 v BR pokud chci malou bednu a pokud nevadí velká kysna tak něco jako Turbosound TSW218.

Re: Super Scooper 18"

delal jsem superscooper 21" verzi a hraje to fajn, dobre se to transportuje, staci dat sve kola do spodniho rohu do ohybu zvukovodu, nahore vyfrezovat madla a jezdis s tim jako s rudlem. akorat jsme to jeste nikdy nepustili naplno, jednak nebyly a nejsou prachy na dalsich 6kW vykonu a druhak i soucasnych 6kW uz tanecniku krivi obliceje smile
ale jinak - je treba si uvedomit, ze nad ten supercooper je potreba zhruba od 90 Hz navazat nejakym stredobasem
s 18" jsem stavel hog scoopy a hraje to taky mega, jen ta transportovatelnost je horsi

Re: Super Scooper 18"

zesik mas tady - 1600W/bedna http://eshop.prodance.cz/klr3200/d-95415/ kdyztak ti muzu udelat lepsi cenu

Re: Super Scooper 18"

1600w je na 21" hodně málo..

Re: Super Scooper 18"

a 2000 uz je hodne? big_smile

Re: Super Scooper 18"

to by mě zajímalo to kritérium smile 4 scoopy s 21" krmený měkkýma zesíkama s 5 kW dohromady už deformujou obličeje a pořádně lechtaj vnitřnosti. samo že bych moh na každej reprák mít 3 kW peak, ale sotva kdy je prostor, kde se to dá pustit takhle nahlas, tak to nepovažuju za podstatnej problém

Re: Super Scooper 18"

Deiksac: Nenech se rozhodit, nikdy jsem nechápal kecy o "nevyužitých" reproduktorech. Nevyužitej reproduktor je ten, co se válí na půdě. Pokud ti současnej zesilovač neleze do limitace při každým beatu a má rezervu, tak není důvod kupovat jinej. Navíc reproduktory určitě vydrží dýl, než kdybys z nich ždímal co snesou.