Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » PA a zvukařina » Repro Tesla asi ARA

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: Repro Tesla asi ARA

Zdarec, koupil jsem za pár šušňů bedny s těmadle reprákama, myslím že to budou ty ARA... basový 150w sínus. Čumím na ně jako blázen, jsou opravovaný a dělal to asi nějakej lulín, páč ty membrány jsou jakoby vylezlý ven z koše, vlnovec na membráně je natáhlej, že už ven vůbec nepruží. Když na membránu zatlačím, tak to má dlouhej chod, bez dření. Vždycky se ale zastaví takhle ven našpononovaná. Foto tady

http://www.rajce.net/a8386390

V té výchozí vylezlé pozici je vnitřní (oranžovej vlnovec u cívky) jakoby na rovno.

Co je to za sračku?

Co myslíte dá se to ještě opravit nějak, nebo celá membrána ven?

Re: Repro Tesla asi ARA

Přesně takhle vypadá reproduktor který byl umístěný ve společné ozvučnici se spáleným reproduktorem,a delší dobu takto provozován.

Re: Repro Tesla asi ARA

Horemic: To určitě ne, když je středička ve správný poloze a horní závěs je vytaženej o centimetr, spíš tam někdo napral systém z jinýho "kiňáku".

Kusmen: Leda to dát některýmu z lepších "motačů" na výměnu kmitacího systému. Myslím že pan Husák by to mohl zvládnout a zároveň si na něj lidi stěžují asi nejmíň.

Re: Repro Tesla asi ARA

Podle mě sis opatřil hezký koš na PA reprák. Originální výstroj pro kinoreprák (což tohle podle všeho bude) asi neseženeš, ale motači do toho dokážou dát odolný systém pro PA, něco právě jako je ARA99xx.

Re: Repro Tesla asi ARA

Já teda vidím vytaženou i středičku,ale jestli není,tak je to tak jak napsali chlapi po mně,to jo.

Re: Repro Tesla asi ARA

Po TVM není nějaký pohrobek, který by tam vložil origo kit ARA 9918? Určitě jich měli zásobu.
Nevím, zda fotky neklamou, připadá mi to ale nějaké menší, než 15", nějak hodně hliníku a málo děr. Ale magnet je kiňácký, krásný skvělý AlNICO.

Re: Repro Tesla asi ARA

Já o tom dal včera řeč s Martinkkem. Je to kiňák předělaný na PA, rozhodně nic sériového. Ten koš je taky v pořádku, jen je staršího provedení. Výstroj na ARA by měl mít Cimbala nebo někdopodobný z Valmezu a okolí, jenže všichni víme, jak to s nimi je. Naštěstí se do toho dá osadit i dovozový kit, dělá to např. Kříž.

Re: Repro Tesla asi ARA

Jo díky borci za názory, nechám to u Kříže předělat. Jen pro zajímavost, takhle to provozoval jeden discoték a byl náramně spokojenej... he

Re: Repro Tesla asi ARA

To je prd, já mám doma "supvolfer" z jedný třískotéky, byl v něm ARN8608 a ARN738... "vono to nějak chrčí, můžeš se na to podívat?" repráky samozřejmě v hajzlu, ten osmičkovej měl prohořelej former.

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Repro Tesla asi ARA

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£