Téma: Ploche kabely

Cau, nemate nekdo tip kde by se dali sehnat co nejplossi reprokabely, ktery by sli dat napr. pod koberec? Potreboval bych tak 2*6 m. Napadlo me pouzit takovy ty se strasne moc zilama a pospojovat je paralelne, ale nikde jsem je nenasel za prijatelnou cenu v metrazi...

Re: Ploche kabely

http://www.avhifi.cz/repro-kabel-metraz … t12114l-15

Re: Ploche kabely

to je hezky, ale za tech 12 metru bych dal vic jak za zesilovac...

Re: Ploche kabely

Co třeba CYKYLo?

Re: Ploche kabely

MethMan: lol lol

Re: Ploche kabely

já dávněji kupoval plochý v Dexonu,už v nabídce není, škoda.

Re: Ploche kabely

kdysi existovaly instalacni ploche kabely pod omitku na panely, takove bezove. prurez nebyl sice nejak extremni, myslim ze koncily na 2 x 1.5mm2 ale daly by se dat dva vedle sebe. Mam v nich udelany rozvod po baraku. Ted jsem se snazil hledat na netu, ale nikde jsem to zatim  nenasel. Vypadalo to nejak takto, akorat bezovy  kabel

Web

Re: Ploche kabely

preferoval bych spis lanko smile tahat to kolem mistnosti se mi moc nechce...

Re: Ploche kabely

http://www.dnaelektro.com/reproduktorov … -mm2.23059

Re: Ploche kabely

Udělej si vlastní kabel z měděného plechu.

Web

Re: Ploche kabely

Z plechu by to taky šlo. V Elimě mají Cu pásky ZS16 (15x0,3mm), metr přijde asi na 30,- , na průřez 4,5mm2 to cenově ujde. A pak pásek po sobotách omotávat PVC izolačkou.... Pakárna, ale fungovalo by to.

Re: Ploche kabely

Koupil bych smršťovačku a pásek nacpal do ní. Daleko lepší efekt než izolačka a cenově dost podobný pokud se koupí u dobrýho zdroje v metráži.

Re: Ploche kabely

Do smršťovačky nacpe tak 2 m, pak se mu ten tenkej pásek začne ohýbat. Spolehlivě. Jedině snad smršťovací pásku a ovinout.

(upravil luikas 28. 6. 2013 17:53)

Re: Ploche kabely

ten co postoval Zdenek se mi vcelku libi, i kdyz bych doufal v priznivejsi cenu... Conrad je ma jeste o trosku levnejc. Ty pasky by byly zajimavy, ale moc me nenapada jak to udelat aby to trochu vypadalo a neztratilo kouzlo dobry ceny...

Re: Ploche kabely

Hele a co třeba použít PNLY??
takovej 20x0,5.. to je slušný průřez..
nebo tenčí 20x0,35 (na 6m by to stále vyhovovalo 3,5mm mědi když uděláš 10 a 10 žil paralelně)

Re: Ploche kabely

o tom jsem uvazoval hned zkraje, treba tohle vypada vpohode
http://www.elektroodbyttp.cz/18x0-80-pny-paskovy-vodic

nevite kde by se nechalo to samy za podobnou cenu sehnat v Praze nebo Pardubicich?

Re: Ploche kabely

Jak to chceš pod ten koberec dát? Podél zdí, nebo na férovku třeba v půlce místnoti přes plochu?

Re: Ploche kabely

na ferovku uprostred mistnosti, podle zdi bych to vubec neresil smile nakonec asi pouziju normalni reprodvoulinku 2*2,5 prilepenou kobercovkou k parketam a hodim pres to vysokej koberec s 4-5 cm vlasem...

Re: Ploche kabely

To už můžeš ten měděnej zemnící pásek rovnou přilepit k podlaze lepící páskou, třeba stříbrným duct tape, pěkně vyskládat vedle sebe a přelepit podélně.

Re: Ploche kabely

Za komunistů byl instalační plochý kabel s názvem CYR, nožná někde ve výprodeji, nebo na aukru bude.....