Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 4)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Identifikace reprobeden (Tesla?)

  Stránky: ««« 1 2 3 4

RSS

Příspěvky [61 až 70 z 70]

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

No nic, mizím...čus.

(upravil Viper 15. 6. 2007 10:10)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Kdyžtak mě najdeš na ICQ, až se vrátíš a proberem to třeba víc...

Edit: mezitim snad seženu i foťák a taky dám něco do placu...

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Pred rokom sa mi dostali do rúk JVC S-55. stredy a výšky potrhané(malé deti narobia bordelu) a basáky mali rozpadnuté závesy. BR hajzlpapierová trubka, celkovo konštrukcia horšia ako u tesly. Ale aj bez závesov basákov to hralo veľmi slušne. Výhybka tiež najnutnejšie minimum, len aby to nejako hralo. Nechcel som do nich investovať a tak som spravil toto: Basáky dal preč, namiesto nich ARO667, stredy a výšky odpojil, AROčko napriamo. Sused, metalista si len pochvaľuje. Jo, a BR som zapchal, pridal tlmenie-bolo len symbolické, roztrhaný gauč. Tož tak. Inak robia japonci fakt kvalitné veci.

Web

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Záleží fakt na modelové řadě těch beden... Já si na svoje nemůžu stěžovat, dneska jsem na nich poslouchal skoro celý den a je to balada... big_smile Zrovna ty, co mám doma bych z ruky teda nedal, mi to vyhovuje a vevnitř nejsou žádný hadry... a vůbec dost bytelná kce... wink

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Žeby tie čo som mal boli nejaký pajc? Možné je asi všetko...

Web

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Asi, no dneska už těžko říct. Jak jsem řekl, tu Sleepyho řadu neznám vůbec, nemám o ní ani zmínku a veškeré bedny, co tu mám maj příkon ke 100W a ne 40W. Nic jsem neřekl, že to jsou šmejdy, jenom možná velikostně sice stejné, ale cenově ekonomický model, oproti těm mým. Určitě i ty poškozené, co se Ti dostaly do ruk, Kurpelme, hrály předtim dobře, tak jako to věřim Sleepymu... Stejně už se dneska asi těžko dovíme, kde je pravda a jak velké jsou teda mezi nimi rozdíly. Já jen že ty teď už moje JVC taťka jednou vyspravoval (to tlumení vevnitř) a když jsem tehda ty bedny převážel k sobě, tak jsem se ho ptal, co je vevnitř. Taky možný, že by to někdo už tunil, ale děda určitě ne, leda nějakej jeho známý..??? Nevim, jsou jaké jsou a hraje to dobře, tak to neřešim... wink

(upravil Sleepy.664 25. 6. 2007 12:32)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Odpověď z JVC...napsal sem na jejich customer care jestli o těch bednách něco nevěděj:

"Thank you for contacting JVC Customer Care.


I ran a broad search of the model number you have provided, but it did
not correspond to any of our products. Please review the information.
You shall find the model and serial number on the rating label,
typically found on the back or underside of the unit.

Please feel free to email us back for further questions or support about
your JVC Product."


Hm, tak ani u JVC je neznaj smile Nebo jim nedošlo že už je nevyráběj.

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Třeba ty starý modely ani nevedou v archivu... K čemu to asi dneska... Asi počítali s tim, že k origo bednám se prostě dodávala specifikace přímo a kdo ji ztratil, má smůlu... lol

(upravil Sleepy.664 25. 6. 2007 15:51)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Ale překvapilo mě, že nějaká Nancy v jú-es-ej vůbec odpovídá, člověk by tipoval že se na to vyserou. Ještě zkusím napsat do Japonska.


A hlavně odepíšu tý Nancy big_smile

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

to viper
- prosím, ten katalog s modely JVC ZERO by snad ještě někde byl?  např. scan?  /ZERO 2/
Dík.

Příspěvky [61 až 70 z 70]

  Stránky: ««« 1 2 3 4

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Identifikace reprobeden (Tesla?)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£