Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 167 z 421)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 165 166 167 168 169 ... 421 »»»

RSS

Příspěvky [3,321 až 3,340 z 8,415]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

S tím učením klid pánové.. na maturitu stačí tak tři dni předem, pokud nejste příšerná dřeva a během předchozích let jste dávali aspoň trochu pozor... kéž by to takhle stačilo i na vš...

(upravil BigDrobek 29. 5. 2013 21:16)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak dokonáno.

http://corradi.rajce.idnes.cz/31#20130529_205155.jpg
http://corradi.rajce.idnes.cz/31#20130529_205302.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

trafokrabice? Nebo co to má bejt?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Di-boxy s trafama experience electronics.

(upravil Dalča 29. 5. 2013 21:27)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jan 16
KLííd, neboj je tu i silná skupina jedinců, co ten průměr zvyšujou....

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

U nás to probíhalo tak, že maturita byla již předem zaplacená... Test z češtiny - skupinová práce bez účasti dohlížejícího (ten byl na kafi s majitelkou školy). Test z matematiky - Opět to samé + se rozrazili dveře a byli celé třídě dodány obálky s výsledky na 33% (tak aby všichni splnili). Ústních jsem se bál více, ale když jsem si vytáhl Elektrochemické zdroje proudu o kterých vím jen pro sebe potřebné věci. Řekl jsem jim jen základy a jinak jsem víceméně mlčel, dostal jsem za 2... Měření byla hračka (Zesilovače). Praktickou maturitu tak jak je známa z jinýh škol nám zrušili (už nevyrábíme nějaké výrobky pro obhajobu). Stačilo pouze nainstalovat windows, pak potřebné aplikace a nainstalovat IP tiskárnu lol V literatuře jsem si vytáhl knihu O milionáři, který ukradl slunce. Tedy knihu... je to spíše jedna stránka A4 lol O autorovi jsem nevěděl zhola nic, když jsem byl na potítku, přišel ke mě přísedící jestli něco vim, řekl jsem že ne. V tu ránu mi vzal papír a napsal mi to co věděl o Wolkerovi. Já to pouze přečetl a dostal za 2.
Slohová práce byla ale jaksi zajímavější smile Neprošla polovina třídy (ikdyž u ostatních předmětů prošli všichni. V našem ročníku se totiž práce napsala na škole a odeslala na cermat k hodnocení, zpátky vám ovšem přišel pouze list A4 s bodováním smile měl jsem 14 bodů, 12 už bylo na propadnutí. Dodnes netuším co jsem napsal špatně, protože už jsem svou práci od odevzdání nikdy neviděl big_smile
Tohle byla moje maturita bez velké přípravy a můj názor na české školství už nic nezmění. Jo.. jinak to byla Střední soukromá průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků s.r.o. Žatec - obor Elektrotechnika (Název je udělaný tak aby tam mohli učit nedostudovaní učitelé lol

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Kecáš!! Doufám teda... sad Pokud je to pravda, tak se nedivím, že nám chodí do práce na pohovory maturanti, kteří neumí ani napsat životopis, natož aby uměli něco z techniky. Kua....

Já teda maturoval v roce 2008 na SPŠ Ostrov a že by to byl nějaký med se říct nedá. Je fakt, že učitelé dost pomáhali, ale nic nám nedarovali. Nápověda na potíku je snad normální, ale to bylo tak všechno. Zbytek jsme si museli prostě obhájit a kdo byl dutej jako bambus, ten vyletěl.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Nekecám, bohužel to tak je no... Dodnes mě to štve ta škola, jenže nejbližší elektrotechniku jsem měl v Chomutově nebo v Plzni tak mi nic jiného nezbylo... Maturoval jsem v roce 2012. 6 let nazpět ta škola ještě za něco stála. Vyhazovalo se ze školy jak na běžícím pásu a procházeli opravdu lidi jen kteří se o to zajímali. To bylo při mém nástupu do prváku, pak to skončilo a najednou se nevyhazovalo. Potřebujeme peníze přeci...
Měli jsme ve třídě celkem velké procento hráčů fotbalu a hokeje kteří neměli na školu čas a tady zaplatili 13 tisíc ročně a maturitu měli v kapse. Třeba Jarda Zmrhal ze Slavie se mnou chodil do třídy, pak ještě nějací chomutovští hokejisti. Byl to způsob jak udělat maturitu bez učení lol

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

babakus napsal:

Nápověda na potíku je snad normální, ale to bylo tak všechno.

já si vytáhl El.Teplo a byla tam podotázka tepelné čerpadlo. Přišel za mnou na potítko učitel a já se ho ptám "tohle nevim" a on na to chvíli koukal a pak řekl "já taky ne" :DD.
pak jsem k tomu něco řekl a bylo. Takže ani na poťítku neni jistý že poradí.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

babakus: Normalni to neni, nam za maturitu neradil nikdy nikdo a s nicim. Maximalne Ti slusne ale durazne naznacili ze ted placas blbosti, ovsem nehodlaji se v tom vrtat a vratili Te k tomu co skutecne chteji vedet, ovsem to jsi vedet skutecne musel. Taky jsem ale maturoval o nejaky ten patek drive, mozna to bude fakt tim zjednodusovanim, pac kdy kdyz dnes slysim co lidi na leketroprumkach neumi a vklidu prochazi tak vubec nechapu.

Vyska je samo vec jina, tam jsem nakonec ke statnicim nesel ale zkousky jsem udelal vsechny, takze snad tak uplne blbej nejsem, ac mne to dodnes trochu mrzi...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

My jsme se minulý týden byli jako třída místo hodiny Aj kouknout na maturity, bylo nějaký ústní zkoušení a to, na co se ptali bych věděl už teď (jak funguje promítačka a ty zrcadla v ní). Toť můj nynější názor na maturitu.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pro legraci. Low-cost, hi-gain 3,5W SE.

https://i.postimg.cc/QBGJ4hWv/2140632.jpg https://i.postimg.cc/jWHQBmH2/2140633.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Hmm.. tam jsou ARO660x ? Nebo co tam je?  Pěkná sranda smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak som aj ja zmaturoval  banana

(upravil MethMan 30. 5. 2013 14:59)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jo, aro 6604. Opravovali jsme barák a měly jít do šmelcu. Citlivost 96-97dB. Naprostá většina věcí je v tom z druhý ruky a za pár kaček.

(upravil Jan16 30. 5. 2013 14:42)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Já tu budu o prázdninách plácat podobné zvíře... Ale ze 4 kusů ARZ6608 a krmený párem 6P3S smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Nějaký 6P3S tu mám taky, a k tomu cca 8W SE výstupák, který jsem koupil za 30,- na aukru deklarovaný jako napájecí trafo na 13V. smile Na PP výstupáky za rozumný prachy nějak nemám štěstí. Hodil by se mi na 18W klasiku 2xEL84. Silnější stavět nehodlám.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Já jsem si výstupáka namotal sám. A rovnou i síťák... kupovat tohle? grr....

Spoiler

http://i41.tinypic.com/2vkgsnk.jpg
http://i43.tinypic.com/30mognb.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

... pořídl jsem si dva páry ARS 908, jedny nejspíše docela nepoužité, ještě v originální krabici, druhé jako nové. Poslouchám si minimalisticky nesouměřitelně s 3P či s 2P Eagles, a mám prostou minimální radost. Snažím se dopídit, co mně ji skutečně činí. Nejspíše - jak příjemně takoví drobečkové dokáží zahrát. Je to zase něco docela jiného, než širokopásma 130 mm nebo 160 mm, čímž jsem se o radost podělil.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

http://aukro.cz/lupa-zvetsujici-bryle-s … 17085.html
Tohle potřebuju, to se mi líbí.

Příspěvky [3,321 až 3,340 z 8,415]

  Stránky: ««« 1 ... 165 166 167 168 169 ... 421 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£