Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer JAMO E4SUB.1 - vymena menica

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 26 z 26]

Re: Subwoofer JAMO E4SUB.1 - vymena menica

no ale moc toho tu zase neni hmm Alebo nejake navrhy? to je aj dovod, preco som vas oslovil, ze budete mat mozna nejaky pouzitelny tip. Ono dph a clo by som platit nemal, pokial bude oznacena hodnota zakupeneho zbozi do 30 dolarov, budem platit "iba" postovne. Ak ma vyjst menic na 6 kil a posta pripadnych 400,- tak do toho pojdem. Este je tu jedna moznost a to, ze to osadim nejakym podobnym suntom a cely subak taky ako bude, predam. Pravdepodobne sa chystam zainvestovat do niecoho, co polahodi mojim poziadavkam a bude dlhodobejsou investiciou a konkretne mam na mysli  Velodyne EQ-Max 12 alebo EQ-Max 15. A tieto vsetky hracky co mi teraz zavadzaju doma predam a bude pokoj. Len sa mi to moc nechce osadzovat nejakym 6614 kvazi-basakom, aj ked taky zozeniem za 2-3 stovky... inak povedane, mam trochu dilemu smile

Re: Subwoofer JAMO E4SUB.1 - vymena menica

Spirit:
Odkial si? Mohol by som Ti pomoct pokial by si chcel opravit ten zaves na povodnom reproduktore.

Re: Subwoofer JAMO E4SUB.1 - vymena menica

byvam v Brne

Re: Subwoofer JAMO E4SUB.1 - vymena menica

Zo Slovenciny som si myslel ze si niekde na SVK.
Tak to je potom nerentabilne.

Re: Subwoofer JAMO E4SUB.1 - vymena menica

Tak som nasiel velmi podobny basak od Daytonu aky som si povodne vybral, vychadza to +-rovnako v simulacii a maju ho v ponuke na czech-speaker.cz
Konkretne je to tento: Dayton Audio DC200-8 8" - http://www.parts-express.com/pe/showdet … er=295-310
Uz som im pisal, ze ho chcem, myslim, ze za liter nic lepsie nezozeniem a davat 7 kil za kvazi-basak od dexonu ci tonsilu mi nepride velmi rozumne.
Od nejakych 41Hz by to malo hrat s utlmom -3dB pri naladeni BR na 40Hz , myslim, ze celkom slusny vysledok vzhladom na ombedzenia a cenu, co myslite?

Re: Subwoofer JAMO E4SUB.1 - vymena menica

Tak som ho objednal, do 14 dni by mal dorazit, tak dam vediet. Budem este riesit predlzenie BR, kde mi doporucite kupit 7cm priemer so zaoblenim aspon na jednej strane? Teraz je to ladene na 50Hz a potreboval by som to znizit aspon na tych 40Hz, 35Hz by bolo mozna este o kus lepsie, ale to uz tam ten BR nevopcham, jedine ak by bol zahnuty do L ci pripadne do U, ako to ma napr. logitech z-2300. Co poviete na tento? http://www.dexon.cz/katalog/konstrukcni … 0x170.html

Příspěvky [21 až 26 z 26]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer JAMO E4SUB.1 - vymena menica

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£