Téma: Delta 12lf

Ahoj,chystám se stavit bedny pro drb 12" s nějakým piezem ale jelikož to jsou takové šunty,tak přemýšlím,že až se mi to zpálí,tak že to nahradím deltou 12 lf.Takže potřebuji nějaký návrh bedny na tu deltu,ale strčím tam prozatím to drb.A ještě prosím napište jaký zhruba delta vyžduje bassreflex,abych podle toho navrhnul tvar boxu.Dík

(upravil hot.shot 5. 9. 2007 19:07)

Re: Delta 12lf

Jaký má význam stavět bednu se shitovým osazením když tam stejně chceš potom dát něco lepšího? Akorád na tom proděláš. Tam rovnou dej tu Deltu 12LF a nějaký slušný driver. Na driveru a horně se nejdřív samozřejmě poraď s Hubertem...

Re: Delta 12lf

D12LF+ D210Ti? big_smile no jak rekl hot - proč utrácet tolik peněz když prakticky půlku aparatury z kvalitních repráků bys už měl? buť bys připlatil hned nebo našetřil ale proč místo ceny za hudbu dávat jedenapůl ceny?? (až se to spálí...)

(upravil hot.shot 5. 9. 2007 19:41)

Re: Delta 12lf

nebo DE10, DE12... horna ME10,ME20,A1060,A9060,A9090...

junglist: tak ať je prodá nějakýmu blbcovi na aukru, dřív než je odpálí, aspoň z toho bude mít nějaký $$$

Re: Delta 12lf

Přesně jak řekl junglist,drby mám doma.Kde bych je mohl prodat?Co to je to aukro

(upravil Martin 5. 9. 2007 20:25)

Re: Delta 12lf

www.aukro.cz .... Draží se tam věci naprosto všeho druhu, mám takový pocit, že na podobných stránkách www.ebay.com dokonce jednou dražili i děcka lol.
Edit:Zaregistruj se tam a všechno se dozvíš, snad ti naletí nějaký hlupák  a koupí  to od tebe. Ovšem musíš mu snýst modré z nebe o tom, jak mocně to hraje. Dexon forever big_smile

Re: Delta 12lf

S Deltou mu klidně pomůžu ale nebylo by od věci kdyby upřesnil k čemu to bude používat - satelit, odposlech... jaký má k tomu spodky

Re: Delta 12lf

Na www.profirepra.cz máš návrhy výhybek s deltou12LF,není třeba nic vymýšlet.