Téma: Panasonic SA-HT75

Zdravim, mám DVD přehrávač SA-HT75 a při zapnutí mi fungoval zvuk asi tak minutku, pak přestal hrát. Při pohledu do útrob jsem tam našel šestikanálovej zesilovací IO RSN311W64  . Zdá se, že odešel ten, při měření na škopku jsem zjistil, že zvuk/signál do koncovýho IO jde - při napojení na externí zesilovač to nemá problém hrát hodiny...

Zaměřím se tedy přímo na ten IO RSN311W64, vidím ho poprvý a nevim jak se chová, našel jsem servisní schéma od daného DVD přehrávače a všechna napětí sedí. Myslíte, že ten IO má v sobě nějakou pojistku, která to po chvíli vypne/odpojí výstup? mezitim společnej chladič ohřál STK470-050 (stabilizátor) a při vypnutí a zapnutí už zvuk nešel vůbec, musel jsem počkat až to vychladne, ale stabilizátor ho ohřál jen trošku - žeby ten IO byl tak citlivej na teplo??
Poradí někdo něco? Stalo se to už někomu?

Díky smile

Re: Panasonic SA-HT75

Pokud ti sedí napájecí napětí na pinech (je to v Hčku, ty napájení by tam měly být dvě) a na vstupních pinech napětí je, není aktivní mute signál, pak šel ten hybrid asi do kytiček sad
Jedině kuchnout a opravit big_smile

http://www.155la3.ru/images/rsn311w64_5.jpg

Re: Panasonic SA-HT75

Tak potvrzuju, že IO KO... Tak a teď, kde ho v ČR sehnat... big_smile

Re: Panasonic SA-HT75

http://www.ame.cz/Seznam-zbozi-_g405205 … =RSN311W64

Re: Panasonic SA-HT75

díky smile

Re: Panasonic SA-HT75

Další možností je koupit ho ode mne za poloviční cenu , vyletovaný profi odsávačkou .

Re: Panasonic SA-HT75

EsoRimmer: No vidíš smile  vzhledem k tomu že se záruka na již zapájené součástky v podstatě nedá uplatnit, je to zajímavá nabídka a ušetříš pětikilo smile

Re: Panasonic SA-HT75

Ještě doplňuji jde o verzi B . V případě problému s funkcí vrácení prachů - nechce se mi dělat zkušební zapojení .

Re: Panasonic SA-HT75

Předal jsem to tak známýmu, pro kterýho to opravuju, tak čekám, až se vyjádří. Verze B je napsáno přímo na tim IO??

Re: Panasonic SA-HT75

Jo , stejně jako na tom z AME .

Re: Panasonic SA-HT75

OK, koukal jsem, taky tam původně byla verze B. Do pár dní se ozvu, co a jak...