(upravil Otas 13. 4. 2013 15:34)

Re: Klub důchodců

Jo, ta škola mi také výrazně posílila sebevědomí, byl to jen bakalářský obor na soukromé BIVŠ (i tak tam proběhla čistka - z 49 přijatých na 23 ke státnicím a z toho ještě 7 vyhodili). Kámoš (bývalý DJ s fenomenální pamětí) vybral biflovací obor právně - ekonomického zaměření.
Musím se pochlubit (nikdo jiný to za mne neudělá), k mému překvapení se mi i tak dařilo - dle školní statistiky do nejlepších 8% (počítáno i denní studium). To jsem si vytiskl a dal za folii, ať mám čím hecovat rodinnou mládež big_smile
Chytil jsem blbé otázky na státnice - tři předměty se v tomhle věku dostávají do hlavy špatně, tak jsem s červeným diplomem neodešel. Ale dalo mi to zřetelnější názor na ekonomii (Kalousek je ekonomický blb pod vlivem ultraliberálních ekonomů, kteří jsou mimo mísu) a znát základy práva je fantazie.
Díky za uznání.

A oči, to fakt štěstí bylo, děkuji osudu. Z počátku to vypadalo katastroficky: v po (to už jsem na oko skoro neviděl): kdybychom vám to teď operovali, tak zachováme ostrost. Ústí n/L (kde to dělají nejblíž): asi v pátek. Soukromá klinika v Praze (peníze mám, proč je šetřit): tento týden celozávodní dovolená! Ale spojovatelka dala číslo, tak jsem ukecal doktorku na příjmu ve FN v Praze...
Tak to operovali (ovšem až ve čtvrtek) lékaři, kteří to ostatní lékaře učí (as. profesorů).
Každý člověk managerem svého zdraví.

Re: Klub důchodců

Taky sem na starý kolena studoval, navíc jsem si vybral školu, kterou považuju za jednu z nejlepších: MatFyz.

Re: Klub důchodců

Mno, na mat-fyz bych asi zemřel - na to člověk musí mít shůry dáno, to nenadře.
Obdivuji.
Kdybych si vybíral obor já a ne kámoš za nás oba, šel bych do ekonomického zaměření. Ne do chemie (kde mám sš vzdělání) a doopravdy ne do elektroniky uui. Zjistil jsem, že mi ekonomie jde sama, asi genový pozůstatek z 12,5% židovské krve. Hospodářská politika byl o státnice (na rozdíl od kolegů a především kolegyň) můj zachranářský vcelku pohodový předmět.

Re: Klub důchodců

No však jsem u státnice docela kolaboval. Nebejt toho, že mě v práci přemluvili, tak bych neměl odvahu hlásit se na matfyz.
Myslím, že jsem tam udělal, pokud jde o délku "studia", rekord - 12 let!! Během studia jsem dostal 3 x výpověď, takže jsem přemýšlel čeho se mám víc bát: být nedostudovaný? nebo být nezaměstnaný? Potenciálně hrozilo obojí.

Re: Klub důchodců

pánové mám depku jak sviňa. Nějak mi letos ty vánoce vůbec nejdou pod fousy. Práce jak nasraný, ve všech skladech inventůry a já mám 16.1 předávat hotovou stavbu....není kde koupit kabely, komponenty do rozvaděčů prostě nic....

Re: Klub důchodců

O depce mi povídej... Před 14 dny jsem splatil poslední splátku leasingu na Fábii, a před týdnem mi ji zezadu obskočil 2.5 tunovej Bavorák mad Bych vraždil.

Web

Re: Klub důchodců

kdy budou mlady?

Re: Klub důchodců

Letos ty svátky vyšly tak, že některým stačí vzít pár dní dovolené a mají pěkně dlouhé volno v kuse. Taky jsem ve středu řešil nějaké objednávky a soudruzi v Germánii končili 19.12. ve 12:00 s jakoukoliv expedicí až do 10.1. sad.

Sagitarius, neblbni, je to jenom šrot. Před pár lety známému obskočil náklaďák auto, bohužel i s manželkou a potomstvem, takže Vánoce a zbytek zimy trávil pojížděním mezi nemocnicemi. Jedno děcko letělo kvedlačkou do Brna, manželka a druhé skončily na okrese.

Web

Re: Klub důchodců

Dalča napsal:

Práce jak nasraný, ve všech skladech inventůry a já mám 16.1 předávat hotovou stavbu....není kde koupit kabely, komponenty do rozvaděčů prostě nic....

znám dost jiných, co se modlí o zakázku a zakázky ne a ne přijít, protože je vyžraly firmy kamarádů někoho připojenýho na penězovod k eráru, znám i prodejce co by rádi prodávali materiál v neděli o půlnoci, ale nakonec zavřeli protože zákazníci radši zajedou někam, kde je všechno pod jednou střechou, od trubičkových pojistek přes grilovaná kuřata až po bazény s protiproudem.

Re: Klub důchodců

no nakupovat v bau, tak
1) zvýším jim prodej na dvojnásobek
2) zkrachujem během 1. zakázky....


Třeba na takový MDB padlo jen CYKY 3cx1,5 cca 13km, celkem kabeláž měla kolem 50km, jestli se nepeltu....
To v Bau prodaj tak za rok....

Nesnáším, když v době,. co by mohli bejt rádi za zakázky po 2 letech kdy to stálo zahovno tak zavřou krám a otevřou až 6.

konkrétně:
Rexel, Elvos, Elektram... tam kde maj otevřeno je vybranej sklad a inventura.