Téma: co vravite na zosiky hifonics?

Zdravim poprosil by som ludi ktori maju skusenosti aky mate nazor na tieto zosiky?konkretne zo serie brutus model Bx 2005D.
je to kvalitne zelezo?alebo len nejaka mrdka?lebo vsetci hifo nejak chvalia ale ci je to aj opodstatnene alebo len pretoze niekto povedal ze je to dobre.za odpovede dakujem

Re: co vravite na zosiky hifonics?

No já nevím, hodil jsem si okdaz do vyhledávače a reproduktory Hifonics, které mi to našlo se vyznačují tím, že jsou podsvícené. Jestli tohle je argument hovořící ve prospěch značky... ?
Ale jenom plácám, osobně jsem nic od téhle značky neviděl ani neslyšel. Možná jsou jejich zesilovače jiné. Už ten název je sám o sobě brutální.

Re: co vravite na zosiky hifonics?

no prave tie repra som aj ja videl a o tych som si spravil mienku hned ale chcel by som vedet ako su na tom zosiky ci su to tiez len nejake nalestene prdy.lebo autohifici si to dost chvalia.ale asi to nebude nic moc co?

Re: co vravite na zosiky hifonics?

ani nevim, ze delaj neco podsviceneho, ale obecne neni to vyrobce zadnych balastu

mel jsem Andromedu 125xIV, hodne slusny zesilovac, stejna trida jako VRx, Brax a pod. Jeste Generation XX je slusna rada, jinak Hifo nemusim. Co jsem slysel BX 1000D, nijak zvlast me nepresvedcil. Co k tomu ma prijit za SW?

Re: co vravite na zosiky hifonics?

to som sa len tak informoval ale nakonec som si ten zosik rozmyslel.pretoze este ani neviem co do auta pojde.mozno by som skusil kicker woofre z rady L7 ale to je asi tiez len nejaka mrdka nevim.teraz mam hertz HX300D