Téma: Jaké autorádio

Ahoj, u mého autorádia Sony přestává fungovat RDS a CD už to taky nečte zrovna dvakrát kvalitně tak jsem se rozhodl pořídit si nové.
Nejsem náročnej na výbavu rádia ale spíš jen na poslech, nepotřebuju LCD, zato se mi určitě hodí dobrý tuner. Rádio musí být jednodinové a tak max do 3 000 Kč. Chtěl bych určitě značkové, ne nic co budu po roce zase měnit. zatím se rozmýšlím mezi KENWOOD KDC-3054UG, Sony CDX-GT450U,Sony CDX-GT640UI, PIONEER DEH 1400UBB,Clarion CZ202EG...
Samozřejmě nebráním se i jiným návrhům.

Web

Re: Jaké autorádio

Kenwood ani Pioneer ne. Proč? Hodně slabé tunery.

Re: Jaké autorádio

Díky za tip, já hlavně o tom kenwoodu uvažoval, ale pokud má slabej tuner tak to není nic pro mě.

Web

Re: Jaké autorádio

Aby nedošlo k omylu. Vycházím ze starších typů rádií, řekněme 2-3 roky zpět. Od těchto značek jsem měl tu čest se několika kousky a tuner byl vždy o dost slabší než například u SONY a Alpine. Pochybují ale, že by se to nějak změnilo za těch pár let.

Zrovna PIONEER DEH 1400UBB máme ve služebním autě (Logan). Dacia dává tyto rádia do výbavy hned při koupi a musím říct, že jsem hoooodně zklamaný. Příjem špatný, ovládání naprosto příšerné. Ale přehrává to snad i pivní tácky. Když to srovnám s postarším DEH2920MP, které mi slouží už 5 let, tak je to hodně velký propad.

Re: Jaké autorádio

No ja mám Pio DEH4000UB a príjem mám perfektný. Doma v garáži, kde sa iné rádio nechytá (Clarion a nejaké origo v Citroen Xsare) tak ja veselo počúvam. Nikde po ceste som signál nestratil, vždy si našlo novú frekvenciu...

Web

Re: Jaké autorádio

Žeby se pincek polepšil alespoň u těch dražších rádií?

Re: Jaké autorádio

...nebo Ti prodám svého DXZ788RUSB Clariona. Chtěl jsem ho nechat tak za 3.500, ale čert to vem smile

Re: Jaké autorádio

Jakékoli lepší, s pre out a usb vstupem  o zbytek se postará zesík. tuner u všec na hovn.. není jak si pustit konkrétní věci.

Re: Jaké autorádio

Tak nakonec vyhrálo rádio Sony, sehnal jsem ho za pěknou cenu od známého.

Web

(upravil mr.garisson 7. 2. 2013 20:53)

Re: Jaké autorádio

Taky jsem měl Pioneera a v O1 a byl na něm hodně slabý tuner. Ani zesilovač signálu to nezachránil. Několik Alpine rádií jsem měl možnost poslouchat a hrají dost slušně i příjem je silný.