Re: ''nejlepší'' 6x9“?

Vše je již v autě, hraje to opravdu úplně jinak. Až sám jsem se velice divil. Nicméně mi stále autorádio ořezává signál do zadních reproduktorů. Bere je jako subwoofer. Snažil jsem se výstup předělat ale marně. V příručce je jednoduchý návod, ale v autorádiu mi to prostě přepnout nejde hmm Nevím co s tím. Ještě se s tím budu nějakou chvíli prát. Každopádně zvukově je to někde úplně jinde smile

Re: ''nejlepší'' 6x9“?

Jednoznačně doporučuji Helix Blue nebo Helix Dark Blue pokud už to musí být repro. Já jsem do dveří instaloval Helix Blue II 6,5" komponenty a pořád mi to nestačilo (blbý origo rádio), tak jsem pořídil do kufru malej 8" dvoucívkovej subwoofer Clarion. Má to asi 2x40 W a na auto to hraje opravdu dobře. Na nízkých hlasitostech má tendence malinko bučet, ale nic tragickýho. Na vyšších hlasitostech pěknej kontrolovanej kopanec.

Re: ''nejlepší'' 6x9“?

Tak po několikahodinovém zkoumaní jak přepnout výstup autorádia na full jsem na to nedošel. Podle chytré knížky je, nastaveni otázka chvilky a je to jednoduché, nicméně já na svém rádiu tuto možnost nevidím. podle papíru tuto možnost můj model má.

Re: ''nejlepší'' 6x9“?

No a není to oříznuté na zesilovači? Měl bys tam mít přepínač. smile

Re: ''nejlepší'' 6x9“?

Pri vypnutom rádiu stlač a podrž joystick, mám DEH 4000UB a tam je to tak. Dostaneš sa do menu kde nastavuješ pár blbostí a mimo iného aj to či zadné repro/RCA hrajú full alebo sub.

Web

Re: ''nejlepší'' 6x9“?

little - to jsem si taky myslel, ale na zesilovači to mám full. Ořezává mi to rádio.
DeadMAN - děkuji za tip, zítra zkusím smile

Re: ''nejlepší'' 6x9“?

Tak ako?

Web

Re: ''nejlepší'' 6x9“?

Nejde to.Autorádio vubec nereaguje pokud jej vypnu. Uz nevim co s tim. Restartoval jsem ho a jako puvodni nastaveni mam sub. Full nemuzu nikde najit. Omlouvam se za diakritiku, psano z telefonu. hmm

Re: ''nejlepší'' 6x9“?

Ak by si mal zaujem, tak ja mam doma nevyuzite helix dark blue 69.1. Boli pouzivane asi 3 mesiace na radiu potom som si zohnal subwoofer. Ak mas zaujem viem poslat fotky smile Inak mozem ich doporucit hraju fakt dobre aj na radio

(upravil 123456 1. 11. 2017 16:20)

Re: ''nejlepší'' 6x9“?

Obnovím staré téma:

čo najlepšie hrajúci 6x9" by ste doporučili?
Ide o chrysler 300c touring  zadné repráky ( nachádzajú sa v kufri na okrajoch za zadnými sedadlami.)

Nechem subwoofer, len by som chcel zlepšiť akustiku na zadných sedadlách. Vpredu je basov dostatok ale v zadu málo.
rozmiestnenie audia v aute:
palubovka 3x dvojpásmovka
predné dvere: v každých 1x 6x9" basové repro
zadné dvere: bez reprákov.
kufor: 2x 6x9" širokopásmové (chcem meniť za lepšie)

čo odporúčaťe?
výkon zosilovača na zadné repro: 2x100W RMS
repráky musia byť 4 ohmové (sú tam aj teraz)
Rozpočet: ideálne do 300Eur /pár
Základné požiadavky:
repráky 4ohmové , s výkonom min. 100W RMS rozmer 6x9" , čo najlepší prednes basov, aj bez equalizácie.

Ďakujem za rady