Téma: Občas pomalé forum

Občas je to forum co se rychlosti týče nějaké chcíplé. Nešlo by s tím Toníku něco udělat? Občas to načítá někdy i půl minuty a to mě fakt nebaví. Problém v mém internetu není, to jsem si ověřil...

Re: Občas pomalé forum

A já myslel, že mi blbne počítadlo, a koukám, že nejsem sám.

Web

Re: Občas pomalé forum

Kdy se to stává? Nejlépe s určením přibližného času.

Osobně jsem si zatím ničeho podobného nevšiml.

Re: Občas pomalé forum

Bohužel konkrétního času jsem si nevšímal. Ale občas to fakt blbne. Čekám třeba i půl minuty a pak to stopnu a jdi na jiné stránky, a v pohodě. Vrátím se sem, a zase načítání a načítání....

Web

Re: Občas pomalé forum

Taky o tom nevím. Jak dlouho se to už děje?

(upravil little 1. 2. 2013 16:56)

Re: Občas pomalé forum

Týden, možná dva.....příznaky mám stejný jak kolega viz výše.

Teď přesně v 16:50 se to asi na necelou minutu zaseklo....

V  16:54 to samý

Re: Občas pomalé forum

U mě se to děje už dýl, než 2 týdny. Párkrát to vypadlo úplně. Prostě to jede, a najednou se to kousne a nenačte už žádnou stránku fóra, a během večera se to už nerozjelo.  Tipuju na problémy na serveru.

Web

Re: Občas pomalé forum

Tiež mám rovnaký problém od vtedy ako sa prešlo na webfórum. Nestáva sa mi to často, možno raz za 2-3 dni ale práve teraz sa mi to stalo a keď vidím túto tému, tak som sa rozhodol napísať.

Väčšinou to prebieha tak, že prídem na fórum, dám ako zvyčajne zobraziť nové príspevky, otvorí mi to stránku s názvami tém a niekedy už po kliknutí na prvú mi ju neotvorí, niekedy stihnem otvoriť na kartách viac tém - napríklad 5 a po kliknutí na 6. ju už neotvorí a následne už akoby celá stránka nefungovala. Proste stáva sa to hocikedy počas prezerania fóra, v rôznom čase. "Výpadok" trvá určite viac ako minútu a potom je všetko zase OK.
Alebo!- stačí že vymažem cookies alebo použijem iný prehliadač a je po probléme.
Myslel som si, že chyba bude u mňa, ale možno že nebude... Žiadne iné stránky/fóra ktoré navštevujem sa takto nesprávajú a nestalo sa mi to ani na starom audiowebe, začalo to presne po zmene na webfórum.

Re: Občas pomalé forum

mám podobné zkušenosti.
Trvá to tak 14 dnů....
Jak by to bylo zabržděný a pak se to rozjede a dobrý. A třeba za pár minut zase "odezva" pomalu minuta.

Re: Občas pomalé forum

nou problém,fičí jako divý

Re: Občas pomalé forum

U mě to taky valí výborně, tak nevím smile když přestane reagovat tak použiju tlačítko stop a pak aktualizovat stránku a už to frčí smile

Web

(upravil sagitarius 3. 8. 2013 21:52)

Re: Občas pomalé forum

Tak po nějakým čase mi to zase nejelo. Od 19.33 až do teď mi audioweb vůbec nešel spustit.
edit:
A koukám, že po tom výpadku fórum registruje špatnej čas příspěvků- psal jsem to ve 22.51, a zobrazenej čas příspěvku je 20.50

Web

(upravil tek 3. 8. 2013 21:58)

Re: Občas pomalé forum

jj  taky registruju tento problém ale čas mam dobře

Sagi, a jak ti to scházelo viď smile

Re: Občas pomalé forum

To nebyl problém jen audiowebu: https://www.facebook.com/gigaserver

(upravil sagitarius 4. 8. 2013 8:32)

Re: Občas pomalé forum

No joo, scházelo, už jsem z toho začínal mít depku cool

Ale koukám_ je 9.31 a čas příspěcku 7.31, takže pořád někde lítají 2 hodiny

Web

Re: Občas pomalé forum

https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=15704

Re: Občas pomalé forum

Včera mi to nešlo celé dopoledne vúbec.

Re: Občas pomalé forum

Antonio dnes je to nějaký shnilý, sice vše funguje normálně, ale nějak pomaleji a žádná stránka se mi nančte úplně. Prostě pořád načítá...
Refresh nepomáhá.

Re: Občas pomalé forum

A ostatním? Já nemám problém.

Re: Občas pomalé forum

Nepozoruju nic zvláštního.