(upravil Mathes 2. 10. 2007 20:10)

Téma: Autozesilovač Sencor SCA 250

Ahoj. Prosím vás, mám asi trochu blbej dotaz, ale je možný říct takhle z fotky jaký vnitřnosti skrývá tenhle zesilovač? Jde mi o to, jesti je lepší, než průměrný autorádio. Za postřehy předem díky. http://img220.imageshack.us/img220/3901/provizorium127aa6.th.jpg

Re: Autozesilovač Sencor SCA 250

Co vidím: jeden pár koncáků na kanál, šmejdský emitoráky, málo elytů na sekundáru měniče...no, nějakých 2x50W/4R sinus to mít bude, což je o dost víc, než má doopravdy jakékoli rádio.
My modří totiž víme, že bez měniče a s napájením 12/14V není možný z jakýhokoliv integráče vyrazit víc, než nějakých 20W/4R na kanál.

Web

(upravil Mathes 2. 10. 2007 21:09)

Re: Autozesilovač Sencor SCA 250

2x50W jsem očekával (nebo si je spíš přál), takže fajn. Mimochodem, to o měniči vím taky, heč...:D  Děkuju Sinclaire. Teď trochu OT - při předpokládaným stáří 5-ti let a vzhledovým stavu 2, možná 2+, kolik za takovýhle vehykl zaplatit?

Re: Autozesilovač Sencor SCA 250

Já jsem si taky říkal, že bych dal tak 500,-. Ale ještě si ho chvíli nechám půjčený a třeba ten dotyčný zapomene, že mi ho půjčoval a budu ho mít zdarma...:lol:
To byla jen sranda...

Re: Autozesilovač Sencor SCA 250

Mathes: Tak nesranduj, bo takhle sem prisel uz o par veci. nekomu sem je pujcil a nevim zaboha komu smile

Web

Re: Autozesilovač Sencor SCA 250

Jenže kamarád si ty věci ke mě dává cíleně. Myslí si, že vládnu nekonečným prostorem pro jeho věci. Namátkou:mám tu 2ks kol Š120, tubu silikonu, plechovku Alkaprenu, 2 autovýšky TVM 045, 2 ohmový basy Philips z Octavie 2, jakýsi tlumící materiál z Octavie, 1 chrastící ARN 567, pár 3-pásmových polských auto výhybek, trochu dvoulinky k subwooferu a bůh ví co ještě... Měl jsem tu roli jeho koberce k čalounění interiéru jeho auta, 2 pneu na dojetí, 2 teslácký bedýnky, dva rezatý výfuky na Š 136 a určitě ještě spoustu věcí, na který si nepamatuju...:D

Re: Autozesilovač Sencor SCA 250

2 mathes: nechaj si platit za prenajom skladovych priestorov wink

Re: Autozesilovač Sencor SCA 250

ahoj mam ten zesilovac doma, a chci vědět jak ste zjistili že to ma 2 x50w. chvíli sem ho hrál a hrálo to slušně.

Re: Autozesilovač Sencor SCA 250

1) Název SCA 250.
2) Na těle zesilovače je 2x100W (což u slušných výrobců znamená 2x50W rms).
3) Byla tu fotka vnitřku a náš odborník Sinclair na ní "hodil voko".

Re: Autozesilovač Sencor SCA 250

čaute Ptáci smile No po dlhšej dobe oživujem túto tému.
Pred pár dňami sa mi dostalo zopár týchto zosíkov do rúk a poviem vám že som čakal nejaký odpad ale hrá to celkom dobre smile

Porovnával som to s Mac 2100 a výsledky boli síce že mac to uhral jak nič, ale zas tieto zosíky sa mi zdajú že majú krajšie výšky.
Možno som hluchý možno nie ale ozaj sa mi to pozdáva viac na výškach

Web