Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Reproduktor do 2k pro SW k DK

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

(upravil madeindoma 13. 1. 2013 20:01)

Téma: Reproduktor do 2k pro SW k DK

Zdar hoši, nedávno si otec koupil 5.0 repro od Klipsch předky zřejmě RB-61 II, střed asi RC-42ii a ještě nějaké zadky myslím že rs-42ii. Reciever pioneer vsx 922k. Hrajou dobře akorát ty spodky jsou dosti nevýrazné. Přemýšlel jsem o tom že bych mu k narozeninám vyrobil SW k tomu. Moje otázka zní. Jaký reprák použít? Chtěl bych se vlézt do 2 tisíc za měnič. Bedna zatím do 80l (BR, sealed) (musím mu něják nenápadně poměřit místo v obýváku smile. Zatím jsem pokukoval po Beyma 12BR70 nebo Dayton DC300-8 12", ale jestli by se našel nějaký jiný Dayton, Peerless, Seas apod. nebránil bych se smile Hažte návrhy.  Díky

Re: Reproduktor do 2k pro SW k DK

někdo tu prodával SPH-315 za litr, tak treba ten

Web

(upravil madeindoma 13. 1. 2013 19:58)

Re: Reproduktor do 2k pro SW k DK

zkoušel jsem ve wisd ten Dayton a vypadá to dosti jedle na BR a na uzavřence taky dobře, to SPH-315 nic moc co mi říká wisd F3 při BR na 70l má hodnotu 55Hz a to jako SW repro moc neberu.

(upravil Milan 13. 1. 2013 22:24)

Re: Reproduktor do 2k pro SW k DK

V 85l má F3 40 a v 70 44Hz podle mě. Na sw na muziku to podle mě uplně stačí. Je ale fakt, že třeba Dayton SD315 vychazi ve stejný skříni o dost líp.

Web

(upravil madeindoma 14. 1. 2013 16:14)

Re: Reproduktor do 2k pro SW k DK

No právě a cenově vychází o litr víc sad . (že by mi wisd lhal? kuato už se člověk nemůže spolenout ani na software smile )

PS. j už ten monacor sedí měl jsem nízkou freq. BR tu co mi tam dosadil wisd.

(upravil Zorg 14. 1. 2013 17:31)

Re: Reproduktor do 2k pro SW k DK

Pokud trváš na uzavřence, včera co tu postoval mabat 12" od bsac. asi za 250kč big_smile made by sony vypadaly do uzavřenky nadějně podle TS co jim změřil, ta cenovka je bezkonkurenční smile
Jinak mě vyšly nejlevněji hluboké basy s B&C 18PS100, když se to vezme kolemakolem, a člověk má dost velkou cimru (aji na tu bednu jako takovou co vychází asi na 250l lol ale BR).

Re: Reproduktor do 2k pro SW k DK

No jó no pán musí zase nějaké špécie big_smile. Ne jsem klidně i pro BR, ale už jsem viceméně rozhodnut pro Dayton DC300-8  v 80l BR, jelikož to chci dát otci k narozeninám a zároveň se nechci úplně zruinovat (kdyby to bylo pro mě zas bych tak nešetřil:) )  Ten Dayton je cenově i parametrově příznivý. Díky za rady

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Reproduktor do 2k pro SW k DK

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£