(upravil Karlos 27. 8. 2007 22:11)

Téma: Objednávka z anglie

Můj znamý v Anglii (Manchesteru) má firmu. Tímto vás nebudu zatěžovat. Prostě vozí z Anglie do čr a naopak věci jakékoliv prakticky. Takže když najdete v Anglii nějaký slušný obchod a poptáte se na ceny tak nebude problém s dovozem. Jediné co si zaplatíte je 1,5libry za kilo což není tak moc. Tak jestli budete něco potřebovat nebo se vám bude libít tak mi sem pisněte a nějak to domluvíme. Zatím to je nezávazně, ale stoprocentně to půjde. Trasa UK-ČR a zpět bude celkem často takže není problém objednávat třeba jen 2ks repro atd...

Re: Objednávka z anglie

Musí to být nutně jen repro? smile (žádný pašování, neboj)

Web

Re: Objednávka z anglie

Bral bych CD G.G.F.H.-Disease kdyby sehnal,vyšlo to asi jen v Anglii a v Americe,u nás to nejde sehnat...

(upravil dj-bobr 8. 9. 2007 0:43)

Re: Objednávka z anglie

Já bych zase potřeboval sehnat DVD Amazing Grace, to u nás taky nejde sehnat... v Anglii jsem ho sice viděl, ale nestačil jsem ho koupit a když jsem už pak zase měl čas, tak jsem zjistil, že mám liber tak akorát na zavazadlovej příplatek do autobusu...

Web

Re: Objednávka z anglie

Chtěl bych něco v Anglii koupit. Neznáte dobrej shop? mylsím cenama. Potřebuju kvalitní studiová sluchátka pro bráchu, pro sebe měniče od Visatonu  a pak z PC věcí Asus EEE. Díky za každej dobrej tip;) Filip

Web