Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » Televizní příjem levně

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [14]

Téma: Televizní příjem levně

Tak řeším otázku, jak přijímat obvyklé stanice v HD (především české, možná slovenské a v angličtině) a neplatit za to peníze kabelovce, hoši nevědí, co za to chtít. Bydlím v paneláku, takže soukromá anténa na střeše není dostupné řešení. Přitom si myslím, že existuje několik cest jiných, jenže se drobátko ztrácím v tom, co to obnáší (možnosti, investice, stálé platby atd.). Balkon mám na jih, satelitní příjem tedy můžu instalovat.
Dovedl by mi v tom někdo poradit?

Re: Televizní příjem levně

Pozemní vysílání v HD je vzácné, za kabelovku platit nechceš, takže budeš platit za satelitní příjem. Jiné řešení pro běžného spotřebitele není. Mrkni na stránky Skylink. Tam najdeš přehled programů i ceník.

Re: Televizní příjem levně

jj, skylink je asi nejlepsí řešení, HW s kartou mám za cca 6tis a pak jen 30 kč měsíčně meno kolik to je

Web

Re: Televizní příjem levně

Za 29,- Kč měsíčně bude mít jen ČT HD, Novu HD, Primu Family HD a ČT Sport HD. Takže bude muset přitlačit.

Re: Televizní příjem levně

Doporučuji si u Skylinku předplatit nějaký ten balíček, za 1) už se nemusí řešit těch 29Kč neboť to je v ceně a za druhý jsou za to bezva bonusy, nám například poslali kartu na výměnu (CryptoWorks => ICE) zadarmo a normálně stojí 600Kč big_smile

hue hue hue

Web

Re: Televizní příjem levně

pokud si připlatíš, ak tej skájlink bude dobrý.
Otázkou zůstává, co a za kolik. Tj jestli opravdu oceníš, co platíš.
Standartní televize jsou zadarmiko ze vzduchu (DVBT multiplexy)
Vy nemáte něco jako společnou anténu?
TV by mělo mít docela silnej signál, třeba by stačila nějaká pokojová anténa.
HD neřeším, páč stejně na čučení na TV nemám v posledních letech čas.

Re: Televizní příjem levně

Ale on chce vyřešit HD!!!

Re: Televizní příjem levně

jestli se nepletu, tak v multiplexu 4 jsou 2 HD kanály, ale vysílají prd.
Pokud chce HD, tak zadarmiko vyřeší asi těžko.
Kvalitní filmy bych cítil půjčovnu (třeba uložto) a BR zdroj.
Ze vzduchu je všecko placený. A ve finále zjistíš, že sypeš měsíční paušála a venkoncem na to nekoukáš. TAkovej flexi stojí 250 měsíčně, což je bratru 3 litry ročně... no nemám pocit, že bych prokoukal 3000 ročně i kdybych viděl všecky filmy, co chcu, půjčený na BR z půjčovny. O nějakým balíku za pětikilo radej nemluvím..

Já bych si položil otázku, kolik filmů v HD kvalitě měsíčně budu sledovat a jestli mi to za ty prachy stojí.

Já si na tohle odpověděl tak, že nestojí.

Re: Televizní příjem levně

Díky všem za názory, přeci jen jsem se trochu dostal dál.
Jak na to koukám, tak si se satelitním příjmem moc nepomohu, nicméně je to konkurenceschopná alternativa ke kabelovce.

Re: Televizní příjem levně

Výhoda satelitu je v tom, že když Tě omrzí, přestaneš platit a hotovo. Případně skončíš na 29,- Kč měsíčně a budeš mít pořád lepší výběr, než poskytuje pozemní vysílání. Kdežto u kabelovky čekej fikanou smlouvu. Mně to trvalo rok, než jsem se dostal ze spárů UPC. A to jsem byl dlouholetý pravidelně platící zákazník, který nevyužil žádnou akční nabídku. A co se týká kvality signálu, vede jednoznačně satelit.

Re: Televizní příjem levně

no kvalita signálu a satelit. Tchán má satelit, a když je ve správným uhlu slunce, tak nechytně ani prd, a při hustým děšti jsou na dením pořádku na některejch kanálech čtverečky

(upravil Milan 11. 11. 2012 19:14)

Re: Televizní příjem levně

před 5 ti roky jsem od UPC zdrhnul k satelitnimu prijmu a nikdy sem toho teda nelitoval, rozhodně jsem si hodně pomohl

Web

Re: Televizní příjem levně

Já se teda na televizi dívám, jen když tak je něco opravdu dobrého a na kanálu, který během filmu nepouští reklamy. To se stává tak dvakrát do měsíce, ale i tak musím potvrdit špatný signál satelitu při bouřkách a fujavicích. Jinak problém nemám. Je dost možné, že to ale způsobuje nekvalitní DVB-S.

Re: Televizní příjem levně

Satelit používám doma od té slavné digitalice pozemního vysílání, protože DVB-T je v pohraničních vískách nepoužitelný. Teda pokud vás nezajímají němci, ty mám snad všechny v prvotřídní kvalitě, zatímco čechy jeden multiplec dost kostičkuje a druhý jde jen občas.

Koupil jsem nejlevnější STONG a nainstaloval si jej sám. Zvláštní je že nepozoruji žádné problémy příjmy, jen občas se třeba na dvě sekundy zaství obraz a jede jen zvuk, což spíš přikládám levnému šrotu. Za běžných bouřek, fujavic a sněhu nepozoruji problémy. jen párkrát do roka kdy při přívalovém dešti, kdy skoro nevidím sousední domy se prostě všechno vypne.
Ono hodně záleží na nastavení paraboly, novější HD přijímače jsou na tom podstatně lépe.

Příspěvky [14]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » Televizní příjem levně

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£