Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » vhodny je 4kanal na predne reproduktory a subwoofer

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [11]

Téma: vhodny je 4kanal na predne reproduktory a subwoofer

zdravim vlastnim zosik rockford fosgate 4600x chcem ho napojit na predne reproduktory ale neviem ci by bol schopny utiahnut aj subak pomože mi niekto?

Re: vhodny je 4kanal na predne reproduktory a subwoofer

hodily by se nějaké parametry smile

Re: vhodny je 4kanal na predne reproduktory a subwoofer

4x60w rms v 4ohm
4x90w rms v 2ohm alebo 2x180w rms v 4ohm
Damping focktor: 180

Re: vhodny je 4kanal na predne reproduktory a subwoofer

No tak na prvé dva kanály zapojíš predné repro, druhé zmostuješ a pripojíš na subwoofer, takto: http://www.manualslib.com/manual/141579 … e=8#manual

Re: vhodny je 4kanal na predne reproduktory a subwoofer

len neviem ci utiahne 12"basak rockford fosgate punch 3412 ?

Re: vhodny je 4kanal na predne reproduktory a subwoofer

To není jisté, každopádně by to chtělo poladit od nějakého odborníka, třeba p. Malaníka. Přístroj vám určitě perfektně upraví...

Re: vhodny je 4kanal na predne reproduktory a subwoofer

Tak to ti neostáva nič iné len to vyskúšať smile Píšu že má 200W rms , to nieje veľký rozdiel oproti 180W zosilňovaču , ale ak ti bude málo, tak naňho napoj zadné repro , a na sub si asi budeš musieť zohnať iný smile

Re: vhodny je 4kanal na predne reproduktory a subwoofer

planujem na subak monoblok ale az neskor vyskusam jak to bude hrat a potom to poriesim

Re: vhodny je 4kanal na predne reproduktory a subwoofer

uz som to zapojil a nepotesilo ma to velmi ma trosku problen rozhibat subak takze objednam si tento dvojkanal www.rapid-autohifi.com/zesilovac-rockford-fosgate-punch-700s-dvoukanalovy-7176.html a planujem kupit este dalsi subak takze aby bola nejaka rezerva

(upravil lacos 11. 11. 2012 0:01)

Re: vhodny je 4kanal na predne reproduktory a subwoofer

A čo keď bol jozef zvyknutý počuvať na strednom výkone 180W? smile , potom keby ten zosilnovač zaťažil na max výkon tak by mu to predsa čoskoro odišlo a možno by to stiahlo aj subwoofer. Preto by som mu doporučil silnejši zosilňovač ktorý by zvládol prevádzku aj v takých výkonoch s rezervou , hoci by ho musel šetriť aby neprišiel o sub (a sluch smile ).

Re: vhodny je 4kanal na predne reproduktory a subwoofer

Takže chalani zosik je už objednani teraz sa venujem prednym dveram z polovice ich mam už vytlmene a predne repro do dveri davam tieto www.rapid-autohifi.com/reproduktory-rockford-fosgate-power-t2652-s-komponentni-prumer-16-5-cm-7662.html
Caka ma este vela prace na aute ale dufam ze vysledok bude nad ocakavania

Příspěvky [11]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » vhodny je 4kanal na predne reproduktory a subwoofer

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£