Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » subwoofer Monacor SP-252C

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

(upravil pepsimus 22. 10. 2012 18:11)

Téma: subwoofer Monacor SP-252C

takže, kamarád mě požádal, jestli bych mu nenašel nějaký vhodný repro do auta, jelikož tomu víc rozumím jak on říká.(podle něj, já si to nemyslím). oko mi padlo na Monacor SP-252C ,protože má vysokou citlivost a 100w mu bohatě v autě stačí. trošku jsem hledal a našel jsem tento projekt. najradši bych udělal uzavřenku. kamarád říkal ,že nechce bordel ,ale zvuk a vše se má vejít do 2000,- kdy bych mu nějaký 50-100w zesík ubastlil.

přičemž je nejdůležitější parametr cena a potom velikost ozvučnice(malej kufr)

počítal jsem ve winisdu nějaký průbehy, ale prostě mě to vychází docela velké + to repro nemám doma a není změřený, takže bych rád někoho poprosil o parametry, kdyby ho měl někdo doma.  těch 55 litrů v odkazu je myšleno s bassreflexem nejspíše? nedoporučili by jste mi nějaké repro cca do těch 1000,- které by šlo na nějakou menší ozvučnici a něco by zahrálo? nemusí to být žádný hi-end . upřednostňuji uzavřenku ,ale bassreflexu se nevyhýbám.

co myslíte má to smysl?

Re: subwoofer Monacor SP-252C

do dvojky to nedáš. spíš tak do 3 a půl se štěstím.
zesilovač nebastli, bude to stát za hovno, radši kup něco jetýho. k tomu kabely a jsi na 1500
bednu každopádně uzavřenou
třeba tendle magnát hraje docela dobře v nějakých 40ti litrech uzavřených
http://www.carhifi-profi.cz/subwoofery/ … ss-12.html

Web

Re: subwoofer Monacor SP-252C

Ok koukal sem na recenze tady na audio webu tak tenhle by. Asi stačil. Po tom zesiku se Teda kouknu na aukru.  Mam mu tam dat pasivní výhybku nebo aktivní před žes?  Zesik hledat asi něco okolo 100-150w ne?  Sry pisu na founu

Re: subwoofer Monacor SP-252C

čím silnější zesík tím líp, ale určitě postačí nějaký dvoukanál co dá v můstku kolem 200W RMS
na zesilovačích jsou většinou vyhybky

Web

Re: subwoofer Monacor SP-252C

Někde jsem četl že to repro tech 200w nevydrží někdo to tady psal. Ale to už je jedno zkusím někde sehnat zes. Cca těch 200w. A jak radis dam to do cca 40l. Tak Teda zatím ti děkuji pak napíšu jak jsem dopadl.

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » subwoofer Monacor SP-252C

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£