Re: Indikátor vybuzení

Tys smazal ten svůj post s fotkou?!

Re: Indikátor vybuzení

ondra Ch: co se děje? nefunguje podle představ?

Re: Indikátor vybuzení

Ne, funguje to dobře, ale nechal jsem se vyprovokovat k tomuto činu sinclairem a víme všichni jak to s ním je.
Mrzí mě že o to není větší zájem, spíš vůbec žádný,deska je jen vývojová,čekal jsem na ohlas a pak by se dala vymyslet elegantnější.............

Web

Re: Indikátor vybuzení

Ondro chápu tě,ale když se na to podíváš,vždyť o to v podstatě stál jen Leoš,nikdo další,jen potřeboval někoho kdo na to udělá fošnu smile Ale jinak to máš pěkný,stejně to bude hlavně do koncáků tak by asi nevadila ani ta větší plocha big_smile

(upravil ondra Ch 1. 8. 2012 20:57)

Re: Indikátor vybuzení

Potřeboval jsem se trochu naučit pracovat s KICADEM takže to bylo spíš takové cvičení....:))))

Web

(upravil luta 2. 8. 2012 11:11)

Re: Indikátor vybuzení

taky bych se rád naučil kicad smile a přešel ze eaglu, ale ne a ne se k tomu dokopat..Jinak to s tím zájmem tady obecně, to je normální..A jak hodíš podklady dps, tak pak už po tom vůbec nikdo neštěkne smile

Web

Re: Indikátor vybuzení

to podle mě není pravda.

(upravil luta 2. 8. 2012 13:44)

Re: Indikátor vybuzení

pár lidí si to vyrobí a tím to skončí... sem to viděl u těch korekcí..jak se uvolnily všechny dps tak o to už nikdo nezakop..

Web

(upravil sagitarius 2. 8. 2012 16:36)

Re: Indikátor vybuzení

To Luta:
Jestli chceš k tomu Kicadu něco, tady máš návody, tutoriály, atd: http://ubuntu.wz.cz/hlavni_stranky/linu … ne_elektro
Kicad je asi uprostřed tý stránky.

Web

(upravil luta 2. 8. 2012 17:34)

Re: Indikátor vybuzení

díky. btw co je se Sinclairem? Už hodně dlouho se tu neukázal, každopádně držím mu palce ať se uzdraví !

reeb: jo první den lezlo hodně zvedavců na stránky..

Web

Re: Indikátor vybuzení

Dám to sem všechno, včetně videa jak to chodí, ta deska není nic extra, ale třeba se to někomu hodí..

Web

Re: Indikátor vybuzení

ondra Ch, já sem taky překreslil do rozumnějšího tvaru desku na ten indikátor s tím PIC procesorem a taky o to nemá nikdo zájem. Doufám, že to nebylo kvůli té mojí poznámce o velikosti té desky...
https://picasaweb.google.com/1043005646 … 9034329682

Web

Re: Indikátor vybuzení

ondra Ch: nediv se malému zájmu. To LB, i když je dobrý, je stejně jako A277 a další, starej motor. Ale určitě se tím nedej znechutit. Čas od času se podobný šváby dají levně koupit a pak se někdo do stavby pustí. Já teď třeba koupil ty německý A277 po 5,-   - no nekup to, když je to tak levný.
Většímu zájmu se můžou těšit novější konstrukce, třeba co vyvíjí Dohnalík nebo co tady prezentuje TAZ (taky ho mám).

Re: Indikátor vybuzení

Máš to pěkný, ale to už je jiná kategorie, ta deska asi nebude uplně zadarmo.

Re: Indikátor vybuzení

No jasně, podle toho jsme s TAZem stavěli, ale ten kratší.

Re: Indikátor vybuzení

já to kreslil, aby to zabíralo co nejmenší plochu na panelu.

Web

Re: Indikátor vybuzení

Rád bych se zeptal : vyvinul někdo v modernějším provedení NAPROSTO VŠECHNO to, co umí LB1412 a zkusil to realizovat ? Myslím tím mizivý odběr s jedním napájením bez nějakých pomocných stáblů atd., přesnou logaritmickou stupnici pro 12 LED a záchyt špiček s cenou do 100Kč ?
Ptám se proto, protože mně se např. minulý měsíc podařilo sehnat A277D za 3Kč a LB1412 za necelé 2USD.
A není pravda, že je to jen pro mne a nějaký můj koncák - chtěl jsem pro všechny univerzální špičkový indikátor nikoliv jen pro sebe. Pro všechny, kteří potřebují audiosignál MĚŘIT, nikoliv jen nějaké blikátko na okrasu.
Václav - danhard tu jenom zbytečně držkuje, ale aby sem hodil funkční schéma, to ne. Kecat umí kdejakej debil.
Jediný, kdo něco rozumného udělal, je OndraCh, se kterým se ještě chci domluvit-třeba za úplatu-na drobných úpravách již funkční a hotové desky pro LB1412, který jediný vyhovuje mým kritériím pro špičkový indikátor vybuzení /dá se přepnout i jako VUmetr, tedy měří jen střední hodnotu/.
Tak co, žvanilové?  smile

Web

Re: Indikátor vybuzení

souhlasim se Sinclairem - vyber klasickych analogovych driveru pro indikatory vybuzeni je hodne maly sad Onehda jsem docela komplikovane shanel neco takoveho pro VFD, pro 12 urovni. Je spousta reseni s mikrocipy, ale pro VFD je zase potreba budic, protoze se spina kolem 20V a tim se cela vec komplikuje. Nakonec jsem sice sehnal svaby HA12010 z ebay, ale pro pozadovanou funkcionalitu (presne urovne, logaritmicky prubeh, pamet spicek) stejne musim zapojeni doplnit o dalsi operak. Takze pokud nekdo odladi sikovne zapojeni pro LED s mikrocipem bez multiplexu vystupnich vyvodu (VFD je ma vetsinou vyvedene samostatne) tak mu budu vdecny (s mikrocipy moc neumim, naposled jsem programoval Z80 primo ve strojaku a to uz je vic nez 25 let smile )

Web

(upravil Nepér 5. 10. 2012 23:12)

Re: Indikátor vybuzení

Já se možná nevhodně vložím do diskuse... nemáte někdo k dispozici zapojení nějakého koncového zesilovače QSC, nebo čehokoliv s kontrolkou "SIGNAL"? Mělo by se to rozsvítít zhruba při -35 dB. Už mám něco vymyšlenýho s OZ, sériovým zdvojovačem a komparátorem, ale nerad bych vymyslel něco horšího, než je už dávno vymyšlené...

(upravil Miroslav35 6. 10. 2012 1:11)

Re: Indikátor vybuzení

Zdravim vsetkych na audiowebe, volam sa Miro a som tu novy. Pre Nepér: ak ti to pomoze prikladam odkaz na schemy
http://www.qscaudio.com/support/technic … chems1.htm