Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Dílna » Pomoc s lepením membrány

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [16]

Téma: Pomoc s lepením membrány

Mám doma 2 kousky ARN738 ale u jednoho je odlepený ten papír, od závěsu ale je to ze spodu a kontaktní plocha je tak půl cm.
Ale nevím čím přilepit gumu+papír aby to drželo. A aby mi to nic nerozleptalo. Hercules se podle mě časem odlepí.

Re: Pomoc s lepením membrány

použil bych nějaký chloroprenový lepidlo. takový ty "patlavý čpící šmejdy"....

(upravil Karlos 12. 6. 2007 20:38)

Re: Pomoc s lepením membrány

Někdo mi na icq psal "slep to sekunďákem"  tak co ? Já právě nevím jestli po stvrdnutí toho sekunďáku se to časem neodklepe .. Možná ne. Kdo má s tím zkušenosti? Nebo něco jako psal Crashpc ? Já bych bral něco s konzistencí jako lepidlo na kolo ..

Re: Pomoc s lepením membrány

Taky jsem pro chemoprén. Jestli se nepletu, tak je právě na lepení gumy a podobnejch sraček...

Re: Pomoc s lepením membrány

vteřiňák je po letech pevnej a drolivej nic moc. Ten chemopren by mohl jít.

Re: Pomoc s lepením membrány

Vtěřiňáky nemám moc rád. Jak píše Crash, ve větší tloušťce se drolí a nedrží. Ale existují i speciální na gumu. Jsou pružné a pevné jako šprcka. Kdysi jsem s tím lepil řemínky do magneťáku. Chemoprén to nedokázal.

Re: Pomoc s lepením membrány

Epoxidovou pryskyřici.

Re: Pomoc s lepením membrány

ja jsem lepil bublinu na basaku epoxidem....drzi jako krava, a pritom je na to velkej tlak, jedna to fuci vzduch dirou ven(chlazeni civky) a jednak je tam celkem brutalni rozkmit. je to takovej ten "super epox" za 80,- z OBI

Re: Pomoc s lepením membrány

Jednoznacne chemopren. Menil som pár závesov na reprach. Napr. na originalnom sub. repre SONY som menil penovy zaves a pohodicka. Som sa bal ze to nevydrzi ale slape ako hodinky. Uz 2 roky takze spokojnost.

Re: Pomoc s lepením membrány

ak to zalepis epoxidom,tak z tym mozes robit co chces a lepidlo tam stale bude.este brutalnejsi je epoxidovy tmel,ale to je inom,to je neznicitelne

Web

Re: Pomoc s lepením membrány

Nemel píčoviny. Epoxid na gumě vůbec nedrží a do papíru se vcucne. To samý jsou klasické vteřinové lepidla za dvacku.
Nikde v reproduktoru se totiž nesmí vyskytovat takto klasicky tvrdé lepidlo, protože celý kmitací systém /ačkoli to třeba není vidět/ se při práci deformuje, při utahování do bedny se mírně deformuje například i koš. Nejtvrdší lepidlo může být použito na spoj membrány s cívkou, ale už na spoj membrána-středička musí být něco měkčího, nebo epoxid namíchaný hodně naměkko.
Takže na spoj guma-papír jedině hustý Chemopren, prodávají to podle spojovaných povrchů, v tomto případě to bude savý-nesavý a Chemopren je to tuším padesátka /nejsem si ale jist/.

Web

Re: Pomoc s lepením membrány

silikon

Re: Pomoc s lepením membrány

Cype

Web

Re: Pomoc s lepením membrány

Lukopren .. ?

Re: Pomoc s lepením membrány

Náčelník jasně napsal Chemopren, tak co řešíte blbosti?

Re: Pomoc s lepením membrány

lepidlo na baze PU Peny, je to v tube ako silikon/teda potrebuješ k tomu tu pištol/ je to velmi silne pružne,  len tažko sa s nim robi v pripade lepenia tažkodostupnych spojov

Příspěvky [16]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Dílna » Pomoc s lepením membrány

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£