Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 5 z 10)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » DPA vs. HYPA

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 »»»

RSS

Příspěvky [81 až 100 z 184]

Re: DPA vs. HYPA

A to nemate nejake fotky tech jejich novych zesilovacu nebo fotky z poslechu at clovek vi..Vetsinou se s nima kazdy rad chlubi..bez znalosti cen je to taky na pikacu. Nepochybuju ze 4x drazší treba auto je lepsi.

Re: DPA vs. HYPA

Na obrazový materiál uvalil Quart informační embargo. Všichni jsme museli podepsat NDA, kde byly i nějaké řádky (drobným písmem, samozřejmě), které sdělovaly, že únik fotek se trestá kastrací.

(upravil DJ_Rix 15. 7. 2012 20:13)

Re: DPA vs. HYPA

Jestli ti tohle připadá jako dobrá sranda tak mě tedy vůbec ne. Od diskuze ohledně porovnání tady poslední dvě strany čtu,jak to hypa válcuje,ale co ostatní apekty?
Jaký máš kupříkladu předek? Zdroj signálu? Nahrávka?  A co bedny??

(upravil Basstl 15. 7. 2012 20:17)

Re: DPA vs. HYPA

Už jsem to sem dával.
Tak tedy ještě jednou: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph … 091#166205

(upravil Duwenbleidd 15. 7. 2012 20:19)

Re: DPA vs. HYPA

Rixi, nezapomeň, že je to jen koníček. A podle toho bychom k tomu měli přistupovat.
Tak tedy - PC - WaveIO USB interface - Casea Sirius II - HYPA300SE - zesilovač - u mě VMA I, u Jirky Focal Profile 918. Jirka také disponoval lepší místností. Kabely klasiky VBPAM, k bednám normální dvoulinka z Prodance. Takže žádná velké exotika...

Re: DPA vs. HYPA

Ale notaák mi teda prijde ze se tu najednou vyroji spousta clenu kteri hodne dlouho  neprispivali a najednou ozili a teda dost casto pada slovo lepsi, valcuje.. prijde mi to divny. A autori se nevyjadri, divne. Ale stejne je to fuck, na muj rock je putna jestli je to leach nebo aldax smile

Re: DPA vs. HYPA

A to píše někdo, kdo se zaregistroval dnes?
Kdopak se za tím asi skrývá? wink

(upravil Milan 15. 7. 2012 20:29)

Re: DPA vs. HYPA

řekl kdosi, kdo se právě registroval. to snad ani nemůžeš myslet vážně tohleto.... Mlčeti zlato, v tvém případě platí dvojnásob....
edit: bastl byl rychlejší, ale taky by mě zajímalo, čí to je ubohej počin....

Web

Re: DPA vs. HYPA

Paranoja az dnes sem spustil antoniem shozenou starou registraci..

Re: DPA vs. HYPA

Duwenbleidd: Díky.
Basstl: jj,už jsem to četl,čili největší rozdíl na vážné hudbě. Jsem v klidu smile

Re: DPA vs. HYPA

Ono to tak většinou je, protože se jedná o nejkvalitnější nahrávky.
To ale neznamená, že u jiný hudby rozdíl není. wink

(upravil Milan 15. 7. 2012 21:20)

Re: DPA vs. HYPA

muflon: to je zajímavý, to je mi ale náhodička. Ono je to spíš několik náhod dohromady viď. Zrovna dneska, si to spustil, nikdy sem si tě tu předtím nevšiml, do toho trapný kecy o reklamě a ještě tady budeš plácat o něčí paranoie? Bež se bodnout

Web

Re: DPA vs. HYPA

kazzatel napsal:

... tady je akorát našlápnuto na pořádnou kusejrovštinu ...

Letité zkušenosti se nezapřou. Odhad přesný. Gratuluji šéfe.

Re: DPA vs. HYPA

to snad napadlo každýho, kdo se nad tím aspoň trochu zamyslel...

Web

(upravil Zorg 15. 7. 2012 23:18)

Re: DPA vs. HYPA

Náhodou je dobrý, že už se aspoň lidi hádaj, co je vlastně znamená u reprodukce "správě", co má jakej vliv a tak. To je taky posun k lepšímu. Ještě pár let a pár tisíc stran a třeba to i začnou(em) chápat proč lol

Re: DPA vs. HYPA

Takovejchhle  pseudorozborů a nekonečnejch hovorů už tady bylo...a pořád bez viditelnýho vejsledku ( na viditelnej růst odborný úrovně ) ...chybí hifikluby, žvanírna je nenahradí....

(upravil BV 16. 7. 2012 8:56)

Re: DPA vs. HYPA

Jedna skúsenosť z takých posluchových testov z minulého roka z Hradišťa.. Zrovnávalo  sa všetko možné s HYPOu, ktorá bola vtedy nová, všetci boli plní očakávaní po silnom marketingu. Po zapojení HYPY (po mojom PA300SE) a pár taktoch  sa pár poslucháčov  (skúsených) vyjadrilo v  tom zmysle, ža tam pribudli detaily a je tam to, čo tam predtým nebolo, čo bolo "zamaskované". Keď som povedal, že je tam "niečo", čo tam nepatrí, tak som bol skoro za blbca. Asi po 10 minútach sa jeden poslucháč (majiteľ nahrávky, ktorá bola referenciou, a ktorý ju notoricky poznal) vyjadril, že asi tam naozaj "niečo" je, inak nikto nič. Možno to počuli viacerí, ale nepovedal nikto nič. Po pol roku sa výrobca ospravedlnil, že ten protoptyp nebol v poriadku a zakmitával.
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph … 314#151314
Ak to nie je slepý test, tak od určitej kvalitatívnej úrovne poznáte akurát vyloženú "botu" , ak je vidieť čo hrá , niektorí "počujú" aj keď je zosilňovač naklonený o 5mm.

Re: DPA vs. HYPA

Tahle dislkuse přinese asi stejné výsledky a užitek, jako otázka, jestli je lepší X5 od BMW, nebo Q7 od Audi. Obě auta poskytnou víceméně shodnou službu za podopbný peníze a je jenom na osobních preferencích, co si koupim.

Web

Re: DPA vs. HYPA

Ano, souhlas, největší problém poslechových testů je zpravidla zkušenost, nebo spíše nezkušenost poslechových týmů...a to dokonce i nezkušenost vlastních autorů produktu. Jako příklad budiž opět Hradiště: v rámci testů všeho možného bylo zkoušeno i zařazení oddělovacího trafa. Podotýkám že mělo 3kVA a nebyl to tedy nijaký limitující prvek a z předchozích testů je jeho kladný přínos jednoznačně prokázaný ( kromě aparátů z dílny PMA, který tvrdí, že na jeho aparáty nemá žádný vliv ). I zde se s jeho zařazením se vše, ovšem i ztratilo zklidnilo, ovšem i částečně ztratilo detailnost. Podotýkám, že rozdíl nebyl veliký, nicméně slyšitelný byl. Já byl pro trafo, potože tu zkušenost s ním mám, většina ostatních ne, protože pro něj nebyli ani autoři zesilovače, kteří evidentně tuto zkušenost neměli. Tenhle zesilovač je špičkový výrobek a Bob Cordell, který je jeho ideovým otcem, to má v hlavě srovnaný. I já jsem si ho v době jeho publikování okamžitě zamiloval a pokoušel se ho také postavit, ale tehdejší silně omezená součástková základna, nedostatek měřících přístrojů a proč to neříct i nedostatek zkušeností, mi neumožnili vše dotáhnout dokonce. Psal se rok 88, tady ještě blbnul bolševik, dnes jsme skoro o dvacetpět let dál.... díky měřícímu vybyvení, který si Zbyněk prozřetelně pořídil, jsou základní parametry dobře odladěný, takže cesta, po který hoši kráčejí je dobrá a nalajnovaná, což je dobře. Dnes už i já mám měřící zařítení k dispozici, takže i já bych mohl sednout a rozvinou tuhle ideu a věřte, že bych to dokázal stejně dobře, už jen proto, abych dokázal, jak je takovýhle " měření ptáků " zbytečný...Nicméně i Borbelyho cesta je dobrá, budu proto pokračovat v ní a v podobě TYA jí dál rozvedu...to je tedy zatím vše, víc prozrazovat nehodlám.... smile

(upravil Milan 16. 7. 2012 10:46)

Re: DPA vs. HYPA

tak to se máme na co těšit smile Jinak ale s tím poměřováním pindíků nesouhlasím. Ty už víš svoje, ale pro mladý kluky je to podle mě cenná zkušenost a může je to právě docela silně motivovat.

Web

Příspěvky [81 až 100 z 184]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » DPA vs. HYPA

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£