Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Měření v HOLMImpulse a LspLABu

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 24 z 24]

Re: Měření v HOLMImpulse a LspLABu

JeF111 i kdyz je to mnohdy o drzku a rady se kolikrat nedockas tak zrovna na toto ses zeptat mohl (narazil-li bych na ten dotaz - urcite bych ti poradil), sam jsem to kdysi resil a s tou diakritikou v ceste to fakt nejde.
Ale potesilo to, ze uz to jede co? smile

Re: Měření v HOLMImpulse a LspLABu

To je škoda že jsem byl líný zeptat se, já s radama na fórech nemám moc dobrý zkušenosti. Běžný problémy většinou vyřeším sám a tak se ptám leda na nějaký špeky se kterýma mi nikdo neporadí...
Ale to víš že mě to sakramensky potěšilo smile
Teď mám ještě problém že mi Arta (tedy přesněji Steps) taky odmítá brát tu kompenzaci majku. I když ji načte, zobrazí křivku a tvrdí že kompenzaci započítává, já ale vidim že kecá... sad Není to až tak podstatné, cháry měřím stejně v Holmu, a ze Steps tahám jen waterfall a THD. Ale ty obrázky jsou díky tomu od 10k nahoru dost nepřesné.

(upravil Benazi 8. 7. 2012 19:46)

Re: Měření v HOLMImpulse a LspLABu

měřeno v HOLMImpulse
arv 3608 v ozvučnici bez vyhýbky,repro bez zápustu.
https://i.postimg.cc/xcMT2Y2V/2079524.png

Re: Měření v HOLMImpulse a LspLABu

Holm má gate. S odrazy se měří výkonové věci reproduktor-místnost, ale metodika měření je odlišná. Měření na 90dB grafu vypadají všechny dost podobně "dobře". Pokud se chceš dozvědět něco o reproduktoru použij 30dB škálu (1-2dB dílek) a vyhlazení 1/24 oct + poláry v co nejdelším gatu. Jinak se nedá vyluštit čím je která nelinearita způsobena.

Příspěvky [21 až 24 z 24]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Měření v HOLMImpulse a LspLABu

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£