Re: DPA 222

Jo, Ondro... Já jsem mírně nakaženej Lopuchem, tam je Mistr jednoznačně PD. Víc Mistrů snad zatim neni... Pak už jen Guru Sýkora.

Domluva na hranolky je supr, ale to si můžem vyříkat všichni mezi sebou smile Já bych to bral podle ceny. Zlacený asi nezaplatim, Cu by chtěla oxidovat (co ji takhle popatlat silokonovou vazelínou celou?) a tak možná skončim u Al.

DPA386 by se mi taky líbila smile

Re: DPA 222

kdybych to vedel driv, dal bych tam misto Al ty medeny... priste, zas takovej rozdil to nebude, stejne bych potreboval 20*20, delky by sedela. myslis ze by oxidovala i pod tranzistorama a plose prilehly k chladici? to by nemela no a na zbytku to nevadi, kdyztak to natres nejakym lakem na plosnaky wink

Re: DPA 222

Pod nima ne, ale představ si zelený DPA big_smile

Re: DPA 222

podle me by to nemuselo vypadat spatne, kdyz udelate zeleny desky smile

Re: DPA 222

Měděný hranolky se musí bezpodmínečně povrchově upravit a holt to pozlacení je nejlepší, protože bez něj jsou do měsíce od zpocených rukou černý. Patlat to lakem nedoporučuju...pozlatit se to dá stejně jako plošňáky, což není zase tak strašně drahý....

(upravil AmoR 15. 4. 2007 15:27)

Re: DPA 222

Frank : myslis, ze kdybychom si tady "klekli" na kolena a poprosili, tak ze bychom pana Dudka nepremluvili na DPA386 ? big_smile me by se to libilo vic smile do toho bych sel urcite smile

Re: DPA 222

Já chci radši 222 smile Byla to Mistrova nabídka, že pustí 222. Třeba za pár let nechá DIY komunitě i 386 - já bych byl rád a chtěl bych oba stroje.

Re: DPA 222

Buďme vděčí alespoň za 222,už jsem ani nedoufal ,že se na nějaký zesilovač DPA objevý legální  DPS.
2 OpAmp ten tvůj avart mě vždycky dostane-nejlepší na foru smile

Web

Re: DPA 222

Mate pravdu panove. Kaji se a jdu se stydet do ustrani. Pritom popremyslim nad tou 222 smile

Re: DPA 222

me by ta 222ka taky lakala, ale muselo by to byt formou stavebnice. Nehcete se toho nekdo zhostit a zajistit veskere soucastky a mechanicke dily nechat udelat a navrtat? Ze i takove lamy jako ja to pak jen poskladaji dohromady a bude jim to hrat? smile ani by mi neva kdyz by cena narostla. Jinak ta cena je myslim dost adekvatni PD-ho vytvorum pred par lety jsem za 2ks plosnaku na DPA380 dal myslim 1800kc. Ale dalo to dost prace to dat dohromady...vsechno pozhanet a tak... uz bych to nechtel absolvovat, proto ta stavebnice.

Re: DPA 222

To udělej. A proč? Protože DPA!

Re: DPA 222

Ja som si doteraz naivne myslel ze mam "legalnu dokumentaciu" k dpa 222. Je tam vsetko : schema (zdroj,zosik), rozpis suciastok a dps. Ako je to teda ?

Re: DPA 222

Pánové, dovoluji si vás upozornit předem, že na jakékoliv plagiáty, čímž míním jak hmotné, tak " duševní ", budu pohlížet v intencích autorského práva, takže si to předem rozmyslete. Není to " free use ", ač si to možná myslíte - po všech těch zástupech vychcánků, který se po vyjítí původního článku on zesilovačích DPA na tom přiživovali bez mého souhlasu, budu už dnes jednat jinak. Věřte, svět je malej a já se to vždy dozvím.

Re: DPA 222

Ani se Vám, Mistře, nedivim...

(upravil sinclair 15. 4. 2007 22:42)

Re: DPA 222

Pavle, takže o tom všem, co vyváděl Rudík Tengler /380, 880, modul ochran atd./ víš?

Web

Re: DPA 222

Nebyl sám, Leoši...vyrojili se velice rychle už krátce po vyjití článku...nedělám si žádný iluze o lidech...

Re: DPA 222

No ani já ne a proto jsou na mě a Pierra někteří nasraní, že nechcem k něčemu dávat schémata a k něčemu desky a nadávají nám za černou nepájivku...

Web

Re: DPA 222

Bavit se o lidskejch vlastnostech se lehce může zvrtnout na téma " náš parlament "...nevím, zda jsme my Češi tak zkurvenej národ, nebo zda je to i jinde běžný..asi taky...jen naivní rytíři bojují s mlýny..ale možná jsou jen blbí....

Re: DPA 222

Pobyl jsem dobu v GB a USA a zmrdi jsou všude. Nejsme zas tak zkurvenej národ..

sinclair: černá nepájivka je fajn, mě se líbí.

Re: DPA 222

Sinclair: Z obyč multimetrem, originál dokumentací a pořádnou dávkou trpělivosti se i neosazená deska s černou nepájivkou dá obkreslit. Je to ale super pakárna a jen šílenci se to pro dva kusy vyplatí (ale rozhodně né finančně). I při překreslování desek z amara jsem dokázal nasekat hromadu chyb a pak jsem se divil proč mě zase další lab. zdroj nefunguje.