Re: Moznost podekovani - statistika diku

Yeayer: nediv se mu. Dnešní teenager je totiž z 99% neschopný/neochotný si sám něco vyhledat, nastudovat, zpracovat, nehledě na absenci slušného chování. Většina z nich prostě jenom chce! Poprosit a poděkovat to neumí, když se je snažíš nasměrovat správným směrem, tak si začnou vyskakovat ve stylu "proč jim to ku*va někdo nenaservíruje přímo pod nos" a podobně. Existují i vyjímky, ale bohužel slušných náctiletých je stále méně a méně.

Co jsem tak Sinclaira "sledoval" za těch x let tady na stránkách, tak pokud se objevil slušný rozumný člověk, tak nikdy neměl problém mu poradit. Že nejde daleko pro sprosté slovo? No a? Ono to zase tak moc neuškodí.
Ale pokud přijde jelito, které neumí napsat ani jedno slovo bez 3 chyb a napíše "čaw chci zesilovač 100W dejte schéma a desku", tak ho holt někdo pošle do řiti.

Re: Moznost podekovani - statistika diku

babakus: promiň, ale takový lidi jsou všude.

Re: Moznost podekovani - statistika diku

Jo, s tím souhlasím wink A právě proto, to člověka sere víc a víc...

Re: Moznost podekovani - statistika diku

babakus napsal:

Yeayer: nediv se mu. Dnešní teenager je totiž z 99% neschopný/neochotný si sám něco vyhledat, nastudovat, zpracovat, nehledě na absenci slušného chování. Většina z nich prostě jenom chce! Poprosit a poděkovat to neumí, když se je snažíš nasměrovat správným směrem, tak si začnou vyskakovat ve stylu "proč jim to ku*va někdo nenaservíruje přímo pod nos" a podobně. Existují i vyjímky, ale bohužel slušných náctiletých je stále méně a méně.

Co jsem tak Sinclaira "sledoval" za těch x let tady na stránkách, tak pokud se objevil slušný rozumný člověk, tak nikdy neměl problém mu poradit. Že nejde daleko pro sprosté slovo? No a? Ono to zase tak moc neuškodí.
Ale pokud přijde jelito, které neumí napsat ani jedno slovo bez 3 chyb a napíše "čaw chci zesilovač 100W dejte schéma a desku", tak ho holt někdo pošle do řiti.

Pošlu do tmavé a smrduté řiti každého, kdo nemá základní kodexy chování na diskusním fóru, tj. normálně slušně pozdravit, poprosit o konkrétní věc a vzápětí poděkovat. Případně do stejného místa pošlu i člověka, kterého rodiče nějak "zapomněli" slušně vychovat, případně jsou to stejné typy, jako jejich synátor. Jestliže se ale někdo nedokáže normálně kultivovaně a hlavně srozumitelně vyjádřit ve smyslu toho, co potřebuje, tak odchod do hajzlu.
Ano, mám specifický způsob vyjadřování a nijak ho nehodlám měnit - pokud to někomu tak bytostně vadí, ať moje příspěvky, byť s jakýmkoliv obsahem, nečte. Vzpomínám si, že když jsem ještě působil na fóru zesilovace.cz, tak spousta, řekl bych většina lidí z toho měla neskutečnou prdel, když jsem někoho za podobné chování poslal do řiti, aniž bych mu dal sebemenší radu "udělej to a to, změř to a to, vyměň to a to".
V poslední době ale pozoruju jev, který ani zde, ani na jiných fórech nebýval - stačí, aby přispívající napsal "je to na hovno", případně se poměrně pregnantně vyjádřil na adresu člověka, který jest vyučeným zedníkem, ale rád by si sám zrepasoval ten a ten zesilovač. To samozřejmě nikdy nemůže skončit dobře, dosti často takto rozmrdané přístroje končí u mne na stole a uvedení dotyčného přístroje do provozuschopného stavu může stát i několikanásobek toho, než kdyby mi onen zedník poslal přístroj rovnou. Já se rozhodně nehodlám nikomu vnucovat, ale já jako inženýr sdělovací techniky se taky nebudu pouštět do stavby nějaké příčky v bytě, když jsem to nikdy nedělal, nemám k tomu vercajk a potřebné zkušenosti.

Web

Re: Moznost podekovani - statistika diku

Však to říkám ne? lol

Re: Moznost podekovani - statistika diku

Babakusi nezlob se,ale pokud někomu vadí jak se chovají mladí a sám má jednání dlaždiče,to ti připadá v pořádku? Vím že se tak Leoš chová odjakživa,ale nemůžu potom někomu nadávat za chování,když se sám neumím chovat!

Re: Moznost podekovani - statistika diku

Ale mě nejde o to, jak se sinclair vyjadřuje. Mě jde o to, že beznadějně odsuzuje mladší generaci.
Prostě kreténi a hovada jsou v různym věku, tak mě prostě štve, že sinclaire, odsuzuješ zrovna "teenagery", ačkoliv ses sám setkal s lidma ve věku 20+ a těch neslušnejch chlýwníků je tam zhruba stejně jako mezi teenagerama.

Re: Moznost podekovani - statistika diku

Ale hovno. Já mám Yeayere problém hlavně s tím, že tihle týpci kolem 15-17let absolutně neznají a nemají žádný nějaký kodex slušnosti, protože je to prostě jejich rodiče, stejná hovada, prostě nenaučili a neuznali ani za vhodné je to učit - jednoduše na to neměli čas a dítě rostlo jako dříví v lese.
Pro mě to znamená, že když dotyčný někam vleze, slušně /případně i vtipně/ pozdraví a poprosí o danou věc či vyřešení problému - tak s takovými lidmi jsem já nikdy neměl problém komunikovat, ať jim bylo 14 nebo 18, ale poznám už za ty dlouhá léta, co se pohybuji po různých fórech, kolik asi tomu dotyčnému je let a mám na to kurevský čuch.
Pokud se dotyčný chová slušně a je schopen normálně a s diakritikou komunikovat, tak já zase neváhám nastartovat skener, od ruky nakreslit, jak by to asi mělo vypadat, případně jak se dotyčné problémy řeší, pověsit to na sweb a dát sem link - s čímž vším je poměrně dost práce. Nehodlám ale kvantum práce investovat do hajzlíka, který neumí ani pozdravit, ani poprosit či aspoň požádat a na závěr poděkovat a jejichž styl psaní, gramatika atd. odpovídá přesně těm týpkům - hajzlíkům, které absolutně nesnáším.
Přesný prototyp takového hajzlíka byl a je wwsly. Víc než rok tady z nás vytahoval rozumy, od každého něco, až jsem se nasral, nakreslil pevnější rukou schéma a poslal mu ho mailem. On si tam doplnil jen několik velmi málo věcí a šup to do bakalářky, aniž by se mě ten hajzlík aspoň zeptal, zda to v této podobě může použít, nebo to v bakalářce ozdrojoval jako www.Audioweb.cz - sekce zesilovače a napsal tam "základní schéma poskytl uživatel s nickem sinclair". Sral na všecko a na všecky od okamžiku, kdy dosáhl žádaného cíle a taky si všimněte, že už se tu prakticky vůbec neobjevuje.
Další takový hajzlík je Quart, který když zjistil, že mu tady pšenka nepokvete, tak vypadl konečně na svůj web, který si platí, tak, jak si ho platím třeba já.
Prostě jsou tu rovní lidi, které poznáte prakticky už po dvou nebo třech příspěvcích a pak je tu hromada hajzlíků, kteří se vybarví třeba až za půl roku. Holt takový je život na diskusních fórech.

Web

Re: Moznost podekovani - statistika diku

sinclair napsal:


Další takový hajzlík je Quart, který když zjistil, že mu tady pšenka nepokvete, tak vypadl konečně na svůj web, který si platí, tak, jak si ho platím třeba já.

Zrovna tady si myslím, že jsi dost ustřelil.
1. Svůj web měl dávno před tím, než odtut odešel.
2. Jeho odchod, tak jako odchod většiny schopných lidí z tohodle fóra byl zapříčiněn
    nesmyslným  chováním Tondy.
3. Je to jeden z nejschopnějších a nejpracovitějších lidí co znám a narozdíl od jiných
    NIKOMU NIC NEDLUŽÍ.

Re: Moznost podekovani - statistika diku

Basstl: Co je na tom nesmyslného? nemám zkrátka v úmyslu nechat fórum zaneřádit prodejci, kteří jsou tak aktivní a spolehliví, že své věci tlačí prakticky do každého nabízejícího se vlákna.

Krom toho, Quartův poslední post je z předvčerejška...