Re: ARN 930

Chlapci jedna perlička. Vlastním Videotony 2520 a po letech mě odešly polyuretanové závěsy. Cimbala chtěl 1200 za kus. Ale nakonac se zadařilo a jsou opavené oba za 600! A chodí jako víno!

(upravil BlackRider 31. 8. 2007 1:17)

Re: ARN 930

Nemáš nějáký fotky?

Web

Re: ARN 930

jak psal Sinclair,tak i já se svýma 850kama naštval už spoustu lidí co si mysleli že mají doma megaultimátní aparát. Krmim je postarčím marantzem odhadem 2x100do4ohm a jsem spokojen. Teda byl jsem než jsem si poslechl ty Thalesovi - nakrmili jsme se taky tim mym marantzem a moooc se mi to líbilo a tak jsem vyndal basáky a vyhybky a odvezl mu to na tuning - vyčkávám. Mezi tim jsem si od p.Husáka dovezl postavené ARN930 8ohm ale připadají mi tvrdší a tak asi i ten spodní kmitočet nebude to pravý vořechový jako u origošů. Jak to půjde nechám je změřit a dodáme výsledek. Jo a taky jsem do ARN930 zamilovanej smile

Web

Re: ARN 930

Svoboda a Štefan tvrdí, že ARN930 mají rezonanční frekvenci 18 Hz.......

Web

Re: ARN 930

subsonicwoofer? ARN930 jsem nikdy neslyšel, ale podle všeho to vypadá na velmi povedený reproduktor.

Re: ARN 930

18Hz rezonanciu dosahujú s prehľadom, po očistení závesu. Viem o raritných dvoch kusoch ktoré majú pred očistením závesu (ešte je proste tuhý) 13Hz... dosť maso nie?

Web

Re: ARN 930

Jsem taky moc spokojenej s ARS850... Zatím všem spadla brada, když je slyšeli hrát smile mají zrepasované výhybky a závěsy měkkoučké jak dětské prdelky smile díky Marceli...

Re: ARN 930

Prodává ARN930:
http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=12636

Web

Re: ARN 930

taky mi 2ks zbyli kdyby někdo chtěl smile pak ještě 2ks 8ohm ale ty si nechám na hraní,protože kdo si hraje nezlobí smile

Web

Re: ARN 930

no tiež už mam 930tku v oprave u husáka (už rok ):-D ale je to dobrý chlap, a tieto repraky vie fakt urobit dobre,aj ked to trva dlho