Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Osciloskop Voltcraft 630

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

Téma: Osciloskop Voltcraft 630

Mám možnost získat osciloskop Voltcraft 630 s plnou zárukou za 5000,-
Chci přístroj s dlouhou životností pro občasné amatérské měření audio a pulsní zdroje do 100khz.
Trochu mě ale znejistily převážně nepříliš kladné názory.Mám zvážit jinou alternativu?

Re: Osciloskop Voltcraft 630

Osobně bych si trochu připlatil a šel do nějakého Tektronixe.. sám jsem to tak udělal a když se mi do rukou občas dostane něco jiného, chvalořečím Teku.. přecijen oscilák není spotřebka a mělo by to něco vydržet..na druhou stranu 5000 kč za osc. není moc, je otázka, co to vydrží..

(upravil sagitarius 19. 5. 2012 22:54)

Re: Osciloskop Voltcraft 630

Podívej se na to takhle: Pokud to chceš opravdu na občasné amatérské měření do 100kHz, a ne na denní profi provoz, úplně klidně si kup ten nejlevnější model. I v těch neznačkovejch jsou solidní obrazovky Toshiba, a neznám nikoho, komu by odešel, a dost kamarádů má ty nejlevnější modely. Já měl cca 20 let Teslu BM574, a i když byl funkční, vyměnil jsem ho za neznačkovej dvoukanál PeakTech [stál mě 100E], kterej mám už taky cca 10 let, a ani s jedním jsem neměl problémy. Pokud to máš fakt jen na doma, je nesmysl vyhazovat takový prachy za drahej přístroj.

Web

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Osciloskop Voltcraft 630

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£