Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » K fóru » Problém s označováním přečtených příspěvků

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 21]

Téma: Problém s označováním přečtených příspěvků

Poslední dobou se mi stává že mizí označení přečných příspěvků.
Dříve vše fungovalo, po přečtení se dané téma označilo jako přečtené a později jsem viděl zas jen nové příspěvky.
Ale posledních několik dní se sice témata  označí jako přečtená, ale po zavření prohlížeče a novém otevření (je jedno jestli ten den, nebo jiný, jestli na daném PC nebo na jiném) je zas vidím jako nepřečtená.
Tohle lze změnit jen odhlášením, kdy se vše označí jako přečtené (tedy i nepřečtená témata) a po novém přihlášení vidím nové příspěvky od posledního přihlášení.

Chybou PC to nebude, protože mi dělá v práci i doma.
Nevím jestli za to nemůže nějaká aktualizace ať už WinXP Profi SP3 (všude legální tedy plně aktualizovaný), nebo Mozzila Firefox (aktuální verze 12.0).
Téhle chyby si všímám od začátku května.
Neproběhla nějaká úprava fora, nebo netušíte co to může způsobovat?
Díky, Pavel.

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

Dělá mi to taky a to už delší dobu......

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

dělá mi to taky, už delší dobu, používám FireFox 12.0

Web

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

Děla to i na iPhonu.

Web

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

Žádné změny jsem delší dobu neprováděl a s tímto se doposud ani nesetkal.

Jestli to nebude tím, že fórum automaticky odhlašuje po hodině a půl, tudíž je nutné se znovu přihlásit.

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

Tak to je zajimava informace, protoze mne to dela tez ALE jsem bezne prihlaseny mesic vkuse aniz by me forum jakkoliv odhlasovalo.

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

Mě, díky bohu, nic neodhlašuje.

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

antonio:
tím to nebude. Jsem trvale přihlášený už od spuštění nového fora. Jen občas (tak jednou za měsíc) se musím znovu přihlásit, ale většinou po načtení stránky jsem rovnou přihlášený.
Když se ručně odhlásím a znovu přihlásím, tak se všechny příspěvky označí jako přečtené v době odhlášení.
Většinou to rychle přečtu a během 1/2 hodinky jsem zase pryč, takže tu 1,5 hodinu nepřesáhnu.
Jen vyjímečně to shodím do lišty a vrátím se třeba za hodinu až mám čas, což by mohlo být tebou avizovaný odhlášení. Ale po otevření z lišty jsem stále přihlášený, jen mám zas vše označeno jako nepřečtené, i to co jsem před tím shození četl.

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

Jestli to nebude tím, že fórum automaticky odhlašuje po hodině a půl, tudíž je nutné se znovu přihlásit.

To jsem napsal úplně špatně, fórum neodhlašuje, ale: Visit timeout (ta jeden a půl hodina) is the number of seconds a user can be idle before his/her last_visit is updated. This information is used to display which forums and topics contain new posts since the last visit. Tzn. po tomto čase se odznačí všechny posty jako přečtené. Nyní jsem nastavil 12h, problém to ale nevyřeší. Stejný problém už řešili tady, takže nejspíš manuálně klikat na Označit všechna témata za přečtená nebo se odhlašovat.

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

Jenže Označit všechna témata za přečtená  tu nikde nevidím, to bylo v minulém fóru. Takže nezbývá než se vždy odhlašovat.

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

Pavle, nepsal bych to, kdyby to tu skutečně nebylo. Klikni na Nové příspěvky a je to ve spodním tmavém pruhu.

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

Ode dneška, když vypnu okno prohlížeče (mám firefox) bez odhlášení a otevřu ho znovu za nějakou dobu (odhadem 1/2 hodiny až 1 hodina, neměřil jsem to) se mi přečtené příspěvky opět označí jako nepřečtené. Dříve jsem to nepozoroval, nebo jen výjimečně.

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

Potvrzeno právě teď...

Web

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

Třeba to dělá sám Firefox nebo občasné výpadky fóra.

(upravil Hippo007 15. 5. 2012 18:08)

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

A proč to nedělalo celou dobu, co je nový fórum, až do včerejška?

EDIT: No tak teda nevím, teď to zase funguje normálně. Vrátím se po hodině a zpřečtené příspěvky zůstávají označeny jako přečtené.

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

Mě to dělá podle mě celou dobu co je nový fórum,dokonce opustím skupinu třeba zesilovače,vše jsem přečetl a přesto mi skupina zesilovače svítí že je tam novej příspěvěk...

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

antonio: Přiznám se že tam jsem to tedy nenašel, hledal jsem to vždycky nahoře jako bývalo a myslel žes tuhle funkci teď nepoužil.
Tak jsem to teď vyzkoušel a na první pohled se zdá že to funguje, uvidím za pár dní. Díky za radu.

Hippo007: to je přesně to co jsem psal v úvodu. Někdy nemusím ani prohlížeč zavírat, stačí jej jen shodit do lišty a po otevření je zas vše označeno jako nepřečtené.

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

Nemuže to bejt tim, že jste tady asi velká většina přihlášený z víc PC, mobilu atd.?

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

Mám poslední dobou podobný problém. Když dám zobrazit nové příspěvky, skočí mi to na věci třeba 3 dny staré. I když jsem tam třeba 2x byl.

Re: Problém s označováním přečtených příspěvků

potvrzuji, problem pretrvava...

Web

Příspěvky [1 až 20 z 21]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Problém s označováním přečtených příspěvků

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£