Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » K fóru » Změna vzhledu?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Změna vzhledu?

Ahoj. No když ještě byl amplion, dalo se forum přepnout do černo-oranžového vzhledu ale tady to nemůžu najít a v noci ten současný bílý vzhled nedělá dobře na oči. Nedá se to nějak změnit? Případně, nechystáš se Toníku tuhle funkci nějak přidat?

Re: Změna vzhledu?

Zatím nic takového neplánuju, oči Tě bolí určitě i z jiných webů, takže řešení: zlumit gammu nebo jas. Mohl by možná existovat i přídavek do prohlížeče, kterým by sis mohl přenastavit vzhled podle svého.

Re: Změna vzhledu?

Nechce se ke mně někdo přidat? Podepíšeme petici za "temný" vzhled fóra. CSS umím a určitě bych to dokázal ošéfovat. Prosííím využij mou pomocnou ruku ať se na to dá konečně dívat i v noci. smile

Re: Změna vzhledu?

nebylo už to tu někdy dřív? ... každopádně třeba takový Virt (fun klub škodovkářů) ,co tam chodím dobře 7let pořád vypadá stejně a nikdo si nestěžuje smile ... a umožnuje volbu klasicke modre tak i šedého "schematu" big_smile

Re: Změna vzhledu?

Matně si vzpomínám, že šly přepínat profily. Jinak mě to teď celkem vyhovuje...

Re: Změna vzhledu?

Power of Bass: Lidi jsou zvyklí a admin to neřeší, všichni jsou spokojení. To ale není bohužel můj styl. smile

Zorg: Myslíš styly? Přidal jsem zrovna jeden kontrastnější, není ještě hotový: Profil/Nastavení/Dostupné styly/Contrast

Předem k temnému stylu: zatím nechystám!

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » K fóru » Změna vzhledu?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£