Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 15)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » DPA223 s rychlými trandy

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 15 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 297]

Re: DPA223 s rychlými trandy

A proč nepoužít rychlé MJW od OnSemi? Ty EOL nikdy mít nebudou. Takové MJ15003 je staré téměř čtyři desítky let smile

Re: DPA223 s rychlými trandy

Udělám to tak, aby to chodilo se vším...můžeš tam pak dát cokoliv... smile

Re: DPA223 s rychlými trandy

Zatím čistě teoreticky - měl by někdo zájem se těmi 2STC5949 / 2STA2121 předzásobit?

Web

Re: DPA223 s rychlými trandy

jj cena?

Web

Re: DPA223 s rychlými trandy

Bych je u toho mousera klidně vzal......cena za pár vychází asi na 200 Kč....

Re: DPA223 s rychlými trandy

Já bych to zkusil rovnou u pramene (samozřejmě legální cestou), pokud to byrokracie dovolí...

Web

Re: DPA223 s rychlými trandy

Omluvte prosím mou zvědavost, ale na co se u "Boba Drtiče" můžeme těšit? 130 - 150W do 8, přičemž zátěž pod 4ohmy ho nijak nerozhodí? Nebo jsem zůstal hodně při zemi? smile

Re: DPA223 s rychlými trandy

Vše je zatím jen ve stádiu úvah..." dospělák " by měl mít asi 150/250 ( 8/4 ), " drtič " pak asi 250/450 ( 8/4 )...náklady na vývoj budou ale značné, osobně bych zvládnul toho menšího, většího asi jen s přesně definovanou finanční spoluúčastí....konkrétní detaily ale zatím po mě nechtějte...

Re: DPA223 s rychlými trandy

Pár drobných postřehů v prvním příspěvku.

Web

(upravil mechanik 21. 5. 2012 9:52)

Re: DPA223 s rychlými trandy

" drtič " verzia by bola perfektná, teraz je pre velmi vysoké výkony iba jedna volba... škoda že nikde nemám možnosť vypočuť 223 a 222 s tymi rýchlymi tranzistormi, velmi by ma to zaujímalo sad

Re: DPA223 s rychlými trandy

Mám doma dve prerobené 222. Svojho času som ponúkol možnosť vypočuť si jednu 222 osadenú starými a jednu 222 osadenú novými tranzistormi. Vypočuť si to bol NIKTO. Takže som to prerobil aj ďalšiu a pre kamaráta ďalšie štyri. Obaja sme veľmi spokojní a ďakujeme opampovi.

Re: DPA223 s rychlými trandy

Konečně jsem našel čas na naspeedování svého vlastního DPA223. Když popustím uzdu emocí, tam musím napsat, že mi poslech i dávno známých skladeb mockrát vehnal slzy do očí, je to nádherně detailní, přesné, a přitom daleko lahodnější a muzikálnější než kdy před tím.

Moje hlavní výhrada k původnímu DPA223 (důraz na basy, trochu "za dekou" zvuk středů a výšek), je mávnutím kouzelné páječky navždy pryč.

Třeba smyčcové nástroje, dosud spíš trpěné, se stávají lahůdkou. Stejně tak komplikovanější vícehlasy, zejména ženské.

Málokdo z vlastníků a nebo kritiků DPA223 tuší, jaký potenciál se v ní skrývá...

Web

Re: DPA223 s rychlými trandy

DPA223 jsem neslyšel, ale podobný pocit jsem měl po poslechu upravené DPA222.
Můžeš prosím srovnat oba zesilovače?

Re: DPA223 s rychlými trandy

jojo, Ondro díky, skvělá práce, vlastníci a kritici 223 se maj nač těšit

Re: DPA223 s rychlými trandy

Basstl: Bohužel jsem neměl možnost přímého srovnání.

Poděkujme hlavně panu Dudkovi za nadčasový návrh DPA222 i 223, který takovouto úpravu umožnil (resp. teprve nyní se ukazuje, jak to je výborné, rychlé, lineární - pomalá BDčka to neskutečně srážela).

Web

Re: DPA223 s rychlými trandy

Děkujeme smile
Už se těším, až dodělám svoje bobky, trandy od Rixe už jsou nachystány, stačí jen našetřit na modušopí case.
Když se to tak propočítá, tak za pár kaček máme několika desetitisícovej zesilovač. Panu Dudkovi za to patří mnohoceré díky, že myslí i na nás holoprdelníky.

Re: DPA223 s rychlými trandy

Ten zesilovač je kvalitou sto+ tisícovej. A to si nedělám prdel.

Web

(upravil Hordek 28. 6. 2014 11:37)

Re: DPA223 s rychlými trandy

.

Re: DPA223 s rychlými trandy

Velké díky patří PD za uvolnění desek a Opampovi za vyladění. Už se těším až to zažehnu..

Web

Re: DPA223 s rychlými trandy

Hordek: Skús sa pozrieť na web aldaxu wink

Příspěvky [41 až 60 z 297]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 15 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » DPA223 s rychlými trandy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£