Re: Nová sekcia?

marcin a spol: Když se vás v anketě sešlo tolik, tak jak by se měla sekce jmenovat + její popis?

(upravil luta 25. 4. 2012 8:20)

Re: Nová sekcia?

Digital audio zní pěkně, ale nenapadá mě počeštění smile

Digitální zdroje zvuku?

Web

(upravil MaBat 25. 4. 2012 9:07)

Re: Nová sekcia?

Spíš digitální zdroj signálu, ne?

Než budou digitální zdroje zvuku, ještě to asi chvíli potrvá, ale už se na tom evidentně pracuje - Hawksford má na webu video z přednášky o digitálních reprobednách smile


Nazval bych to jen "Digitál"...

(upravil luta 25. 4. 2012 10:21)

Re: Nová sekcia?

pravda, zvuku je blbost..

Web

Re: Nová sekcia?

Založeno, teď by bylo fajn nahlásit témata, která by bylo vhodné tam přesunout.

Hlásit ideálně kliknutím na Ohlásit v daném vlákně.

Re: Nová sekcia?

Díky.
Přesuň mi tam prosím téma o DIY DACu s PCM...

Re: Nová sekcia?

Vďaka antonio!

Fox_25: písal som o Krambupolke.

(upravil antonio 27. 4. 2012 23:01)

Re: Nová sekcia?

No vidíte, nakonec témata nehlásí až na jednu vyjímku nikdo...

Edit 2: Trochu jsem poupravil význam sekce (viz její popis) + popis i u Ostatní elektroniky, aby se nehádaly.

díky za odkazy

Re: Nová sekcia?

Aaa, tak sorry za ten spam. Mne tam udrel do oci HS-DAC, tak preto. Potom ale nech sa sekcia nevola digital - co evokuje vseobecnejsi pojem.

Re: Nová sekcia?

Takže aby bylo jasno, situace se má aktuálně takto. Nová sekce se hádala s Ostatní elektronikou, nakonec jsem vyjmul z této soft a hardware jakkoli spojený se zvukem (i analogový), přehrávače, všechno a sekci přejmenoval na Zdroje a úprava zvuku, muzika, takhle by to mělo být přehlednější a stále plnit stejný účel.

Re: Nová sekcia?

A takto je to naozaj úplne zbytočné...

(upravil luta 28. 4. 2012 10:20)

Re: Nová sekcia?

to je trošku škoda, že je tam zase i analog. Pak je to totiž skoro stejné, jako když bylo vše v sekci ostatní elektronika.

v digitálu mohly být zvuk. formáty, odkazy a tipy na hudbu v dig. formátech, dig hw jako zvukovky, dsp, dac, přehrávače a software spojený se zvukem příp. s hardwarem

Web

Re: Nová sekcia?

Co je to analog a čemu by témata kolem gramofonů a spol. měla překážet? Vždyť je to ta samá sekce na stále to samé téma kolem zvuku. Podstata nápadu se mě líbí v tom, že se z Ostatní elektroniky vyfiltrují věci tomuto tématu společné a veškerý zbytek tam zůstane.

Re: Nová sekcia?

Já si myslím, že to pořád plní svůj účel. Čistě digitální sekce by tu akorát upadala.