Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Smetiště » High-end za babku ...

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 31]

(upravil Hordek 22. 6. 2014 19:17)

Téma: High-end za babku ...

.

(upravil Benazi 18. 4. 2012 8:34)

Re: High-end za babku ...

Ukázka jak se diy moc nevyplatí.
http://allegro.pl/show_item.php?item=2268606063

(upravil Hordek 22. 6. 2014 19:17)

Re: High-end za babku ...

.

Re: High-end za babku ...

Ten pajac je skvostny kusok

Re: High-end za babku ...

Kdo ví za kolik půjde DPA  do světa.

Re: High-end za babku ...

Hordek

Hádám že když už si někdo toho pajonýra koupí tak ne na MP3. Není problém sehnat si flac nebo HD.

(upravil Hordek 22. 6. 2014 19:17)

Re: High-end za babku ...

.

(upravil The_P 18. 4. 2012 18:45)

Re: High-end za babku ...

Hordek napsal:

Flac neni nikterak lepší než např. WAV

Potud dobre, jedeme dal

Hordek napsal:

obyčejná sračka s tokem dat pomalejším než má origoš nahrané CD

Uz dlouho jsem takove Voodoo neslysel. Je to obycejna sracka jako origos nahrane CD kdyz uz, ale ze je WAV a z nej vytvoreny FLAC kde CRC po dekodovani sedi s puvodnimi daty horsi a sracka? Wow, to je skoro na oceneni federmann ve vsi ucte big_smile

Nicmene jasne, hires to neni pokud je zdrojem CD a je skoda, ze obecne hiresu moc neni - at uz puvodem z DVDa/Lp ci SACD
PS: Ale ten konec HYPA A400 bych si tedy nechal libit, nicmene on by stacil i A250 a klidne i jako dva samostatne moduly

(upravil Hordek 22. 6. 2014 19:17)

Re: High-end za babku ...

.

Re: High-end za babku ...

Přečti si ještě jednou jak a co jsi napsal a na co jsem reagoval.

jen si tak říkám, zda mají podobné stroje vůbec smysl, když je dnes stejně většina muziky v MP-troskách --- těm bohatě vyhoví silič na bázi TDA-2030.

Tohle můžeš napsat téměř na jakýkoliv tr. silič. Pokud to byla sarkastická poznámka OK, sarkasmus se na netu blbě poznává.

A psal jsem že flac je lepší než wav nebo něco podobného? Jen jsem uvedl nejpoužívanější formáty na netu. Málokdy se objeví ISO(jen u DVDA), WAV nebo bezztrátové WMA. Já už bych se na CD/SACD/DVDA vykašlal, zabírá to plno místa. Raději jsem koupil HSDAC a vše už mám na disku.

Re: High-end za babku ...

Hordek napsal:

...nicméně toho Federmana si vyprošuju, tos mě fakt nasral   --- i proto, že právě teď stavím zesilovač, kterej by ty jeho High-end zrůdy převálcoval, kdy by se mu zachtělo --- Blbe.

Sorry, ale jak nekdo rve 'je to tak a ne jinak a basta' coz jsi proste udelal (a Federmann na to pise dlouhosahle elaboraty o h****), tak se nediv te reakci. Jedine co mas na svete jiste je, ze blbost je nekonecna a nakonec vsichni umrem, vse ostatni je dilo okamziku a co clovek to nazor, tudiz si klidne nasrany (spise sam na sebe) klidne bud, ale nebral bych to tak vazne - vsak me jen zaujala ta neoblomna 'jistota, ze mam pravdu a vsichni jste zabari', jako u jmenovaneho, nic ve zlem big_smile

(upravil Hordek 22. 6. 2014 19:18)

Re: High-end za babku ...

.

Re: High-end za babku ...

Dobrá nadávka, "...ty Federmane". To si musim zapamatovat, použiji na dílně, páč tam je mnoho č..ků. A tohle není tak vulgární a přitom výstižný big_smile

(upravil babakus 19. 4. 2012 7:51)

Re: High-end za babku ...

Myslím, že tahle nadávka se ujme na více místech, včetně audiowebu lol

Re: High-end za babku ...

Hordek, a na čom počúvaš ty? kedže cd je na "hovno" tak k nemu máš len TDA? to sa nedivým že máš taký názor... tiež velmi záleží na reprobedniach... nemám pocit že by DPA kupovali len tý čo majú SACD a v dnešnej dobe vinyl neni velká výhra aj tak bude pochádzať z digitálneho záznamu len bude mať trochu znížený dynamický rozsah (tak sa to robí to som čítal) a ako to už pri vinyle býva aj nízku separáciu kanalov

pre zaujímavosť sa pozrite ako dopadol test federmanovho zosilovaču na hifislovanete

Re: High-end za babku ...

myslíš tohle?

Stroje českých titánů v testu u mne dopadly takto:

1. místo PMA Big Brother
2. místo Federmann HQQF
3. místo DPA 330
4.místo NVE 120

Z mých poznámek:
1. PMA Kulatější příjemné výšky, perfektní rozlišení, kontrola, neutralita. Trošičku mi chyběla barva.
2. HQQF Výborné výšky - mělo to jiskru, vzdušnost i prostor, vyšší bass v pořádku, dobré nástupy.
3. DPA menší jiskra, sevřenější prostor menší vzdušnost
4. NVE teplý zvuk, víc měkčí, jemně mázlý v celém spektru na basech víc.

Re: High-end za babku ...

Federmanovo dílo zvukově zničilo DPA. To je myšlený vážně? smile

Re: High-end za babku ...

tak pokud z toho tahal těch 50W nebo kolik to mělo mít( říkal snad až 500W ne?) , tak je snad ještě v pohodě a nikde by nic nemělo hořet big_smile

Web

(upravil Hordek 22. 6. 2014 19:18)

Re: High-end za babku ...

.

Re: High-end za babku ...

bejvavalo.

Příspěvky [1 až 20 z 31]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » High-end za babku ...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£