Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadná objednávka miniDSP.com

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 31 z 31]

Re: Hromadná objednávka miniDSP.com

Dík už sem se na těch stránkách trochu zorientoval. Takže miniDIGI  se dá zasunout do desky na DSPčku. Pro jeho chod ale budu na svém počítači ,či jiném zdroji digitálního zvuku potřebovat  i digitální výstup se kterým si bude rozumět. Ten ale nemám. Takže bych jej pro plnohodnotné využití musel do počítače doplnit. To už se začíná kupit.

Web

Re: Hromadná objednávka miniDSP.com

A co tohle?
miniStreamer

S tim by melo byt mozno si uplne odpustit zvukovku a posilat to rovnou po USB. Ze to neumi samo prevadet komprimovany soubor na jednotlive samply mi prijde jako vyhoda - formaty se meni, zesilovac zustava...

Tedy miniStreamer + miniDigi + miniDsp = dohromady nejakych 200USD plus poplatky...


MaBat: Rad bych se zeptal na Tvuj nazor na tohle reseni s miniDSP. Jde o kombinaci aktivni vyhybky s OZ (umim si vyrobit i bez drahych exotickych soucastek) a miniDSP. Cilem by bylo hlavne usetrit oproti variante s 2x8 vstupy a dalsi motivaci je udelat nejake snadne (pripadne i automaticke) vypinani ekvalizace 12BR70 v uzavrence - ekvalizace Qtc a f3, tak aby mohla zahrat i hodne nizko.
http://img98.imageshack.us/img98/5050/vyh.png

Zvazuju jednu z techto variant - nevyhoda prvni je, ze by sel signal pres ty operaky i pro 12TBX100 (+vetsi slozitost), nevyhoda druhe varianty je, ze by do 12TBX100 sly i nejnizsi kmitocty - a z toho vyplyvajici IMD a zbytecne paleni vykonu v repraku (navic i mirne zvyseny sum, protoze by musela vyhybka mit velkou vstupni impedanci s ohledem na zatezovani miniDSP koncem bez bufferu).
Myslis, ze bych mel takto oproti variante s 2x8 nejaky vyrazny duvod k nespokojenosti? Da se vubec miniDSP ridit nejakymi extra tlacitky?

(upravil MaBat 17. 4. 2012 19:23)

Re: Hromadná objednávka miniDSP.com

Než to začnu luštit (na první pohled tomu vůbec nerozumím), napíšu jen, že miniDSP 2x8 má standardně 4 přepínatelné konfigurace, které by měly jít volit i na dálkovém ovládání, k tomu dodávaném (není tam toho moc). Tuhle variantu já nemám, takže víc k tomu z hlavy nevím. Jen, že různé úrovně ekvalizace, popř. vstupy a obecně cokoli si tam přednastavíš, tak lze přepínat i jen s využitím miniDSP.

Jinak u driveru počítej s nějakou základní pasivní horní propustí.

Re: Hromadná objednávka miniDSP.com

No, hoši. Nechtěl bych dělat nějakýho egoistickýho geroje, ale hledal jsem spíš lidi, co prostě nevěděj coby, a hledaj levný řešení, protože nemaj na Rane nebo XTA, a i Uli/Digisynthetic je dražší, nebo naopak lidi co věcí coby, plánujou to, a svezli by se za jedno poštovné. Rozhodně nic nebudu předvádět jak Horst Fuchs, a dělat nějakou tlačenku. Tímhle tempem jak to funguje mám chuť objednat 3ks 2/4 když daj se slevičkou, a kašlat na to. Zodpovídat se někomu "co když se bude platit clo" v obchodním vztahu prostě nebudu. Omlouvám se, jestli jsem v někom vzbuzoval dojem, že snad něco seriózně distibuuji. Popravdě jsem také skoro jenom hloupý user, takže můžem děkovat mistrovi Mabatovi, že nám informace servíruje pod nos, aniž by z toho cokoli měl.

Re: Hromadná objednávka miniDSP.com

Co najednou ten spěch? Nemáš tam termín 12.6.?

Web

Re: Hromadná objednávka miniDSP.com

Nikam nespěchám. Tohle je o něčem jiném.
Vždycky jsem se snažil jednat slušně, a nikdy jsem nikoho nepodvedl, ale tu se dějou jiný věci.
Nebudu nikomu vysvětlovat manuál k přístroji, nebo portfolio produktů na minidsp, nebudu se trápit tím, že je pro někoho problém připlatit si clo na beztak nejlevnější DSP téhle třídy v dosahu. Nikoho z hledaných lidí nepovažuju za zákazníka, a nebudu ho tedy lákat na kus uzenýho a snad ho prosit, aby si něco koupil... To jsou poznatky a pachuť na jazyce, která se nese z nabídky nejen tu, ale i na RM a u známejch. Zkrátka "chceš, nechceš, nazdar!"

(upravil MaBat 18. 4. 2012 7:07)

Re: Hromadná objednávka miniDSP.com

smile
Přece pokud to sem píšeš proto, abys ty sám něco málo ušetřil na fixních nákladech (nebo proč), máš přirozený, čistě ekonomický zájem na tom, aby se zúčastnilo co nejvíc lidí, tj. pokud má někdo dotaz a není si jistý, jestli si to má koupit, měl bys mu věcně poradit a klidně se ho i snažit přesvědčit (poctivě), na tom přece není nic špatného. Rozhodnutí je pak stejně na něm a tebe to dál nemusí zajímat. Ale nebudu se ti do té akce dál montovat.

Sám si to tedy už objednávám sám, jelikož mě tohle také nebaví, ale když už to jednou nabídneš, proč se pak divíš, že se někdo ptá?

Re: Hromadná objednávka miniDSP.com

Nazdar! Nechci to.
Je to zajímavá hračka a dovedu si představt její široké využití. Měl jsem za to ,že víš co si kupuješ a že není problém hodit o tom pár řádek.
Bydlim ve vesnici za kopcem ,který znáš. Dá se to probrat i u piva.

Web

(upravil rotr 18. 4. 2012 11:51)

Re: Hromadná objednávka miniDSP.com

elipsa: řekl bych, že jediný tady, kdo s tím má nějakou zkušenost, bude Mabat - a protože jsem měl možnost u něj srovnat 2 bedny - jedna přes minidsp 2x8 a druhá podle toho postavená s klasickou výhybkou, tak je to moc šikovná věc. Mě od toho zatím odradilo jenom to, že bych nehrál ještě dalšího půl roku.

Web

(upravil MaBat 18. 4. 2012 8:53)

Re: Hromadná objednávka miniDSP.com

rotr: Pak jsem asi přišel na to, proč to hrálo jinak - neměl jsem tam poslední sadu parametrů, která seděla s finální pasivní vexlí. To se jinak nestává.. smile Obojí samozřejmě šlo přes miniDSP, akorát pasiv byl puštěn jen skrz.


PS - Pro mě a všechny, kdo se v tom neustále hrabou, je taková věc přirozeně neocenitelný pomocník, ale troufám si říct, že pro obyčejné bedny, jednoduše realizovatelné pasivně, to nemá valný význam. Začíná to být opravdu zajímavé až ve chvíli, kdy se hodí udělat něco tak, že pasivně by to nešlo, nebo blbě, a současně tím získat ve výsledku nějaké podstatné výhody (z těch tedy předně multisub).

Re: Hromadná objednávka miniDSP.com

Ná já jsem se třeba na to kouknul kvůli PA, prodože hotový DSP pod 3000 s takovejma možnostma prostě jinde sehnat nejde. Ty otázky už trošku ustaly, ale tak před půl rokem jsem snad týden co týden odpovídal "nevím" na otázku, jaký DSP když mám holou prdel. Pak jsem doporučoval DS34 přes Buntu, protože to na PA bylo dostatečně schopný, a Behringer byl dražší a podle mě horší.

Mabat: člověk se musí párkrát spálit než něco pochopí.

Příspěvky [21 až 31 z 31]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadná objednávka miniDSP.com

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£