Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » K fóru » Problém s odkazem vyhledáným googlem

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Problém s odkazem vyhledáným googlem

Dobrý den
Omlouvám se,pokud jsem vlezl do jiného vlákna . Narazil jsem na problém s kterým si nevím rady. Pokud v googlu zadám vyhledat například obrázek
reprobedny najde se jich několik a mezi nimi jsou i odkazy na audioweb.cz.Pokud na některý kliknu - dostanu se - NE na obrázek na audiowebu ale do hlavního obsahu nebo menu audiowebu.cz . Co mám špatně nebo co změnit v nastavení v prohlížeči ,nebo ještě někde jinde. Jsem zaregistrovaný na audioweb a přihlášený. Děkuji za odpovědˇ   
cz1khc

Re: Problém s odkazem vyhledáným googlem

Proběhla restrukturalizace webu a tudíž obrázky, který byly uloženy v bývalé galerii ti google najde, ale nový fórum k nim přístup nemá a ani mít nebude.
Znalejší mě jistě opravý

Re: Problém s odkazem vyhledáným googlem

Ty obrázky tu jsou, ale pod jinou adresou. Fórum bylo na adrese: forum.audioweb..., takže stačí umazat "forum." a bude to fungovat.

Google si ty odkazy brzo sám opraví.

(upravil antonio 10. 3. 2012 16:18)

Re: Problém s odkazem vyhledáným googlem

Teď jsem momentálně na jiném PC a zde mi odkazy  a adresy zobrazují a ukazují přesně to co já chci.
Mnohokrát děkuju za rychlou radu i odpověď
cz1khc


Edit: Tak zase špatně.
do googla vyhledavače dám - di appolito arn188 arv104 -a první odkaz ve výsledcích je na audioweb.cz/vase-fil1.htm pokud na něj kliknu nedostanu se na článek ze kterého je úryvek ve vyhledavači ale opět na obsah hlavní stránky audioweb.cz
Opět jsem přihlášen registrovaný a cookies mám povolené
Nějaké nápady jak se dostat k  článku ?
Děkuji cz1khc

Re: Problém s odkazem vyhledáným googlem

cz1khc: Je to zatím v "Dočasné sekci" musíš vydržet, než to antonio zpracuje.

Web

Re: Problém s odkazem vyhledáným googlem

Konkrétně ten Fil, pokud to stále hledáš, je tady. A registrovaný být k tomu nemusíš.

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » K fóru » Problém s odkazem vyhledáným googlem

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£