Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 8)

Audioweb.cz » K fóru » Změna: audioweb od nynějška webfórem

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 8 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 146]

(upravil zuki 5. 3. 2012 20:41)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Je to v IE 9.08 a je jedno zda je okno roztažené, či nikoli a zda jsem přihlášen nebo ne... Je to podobné jako na obrázcích výše. Akorát to ztmavne pod kurzorem. Mimo pozici kurzoru je zbytek řádku světle šedý - jako písmenka menu.

Nejdříve jsem vůbec netušil, že tam nějaké menu je smile

(upravil mechanik 5. 3. 2012 22:35)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

antonio, prosím ta, urobíš aj čiernejšiu variantu fora? pripadám si tu teraz tak divne big_smile  (chcel som sem dať : cool : )

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Nevím jak v IE, ale u obrázků od Milan_F je evidentní to, co jsem psal výše - text se díky malé šířce okna do lišty nevejde, předělejte si styl na Oxygen.

mechanik: Později, teď mě velmi zaměstnává import dat z webu.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

V IE V8 mohu mít okno kratší a automaticky se přizpůsobuje velikost (stále kontrastně šedivého) menu, takže tam je to OK - zrovna u toho sedím.  U IE 9 je nějaký problém a styl Oxygen mi moc nesedí smile Ale chápu, že máš jiné starosti.

Já už jsem si na nový (šedivo světle modrý) styl celkem zvykl a líbí se mi spíš jak se věnuješ přehlednosti a kvalitnímu popisu základních témat jako je použitelný SW, výrobci repro apod... 
Takže importuj v klidu dále smile

(upravil Milan_F 6. 3. 2012 19:02)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

antonio napsal:

.... předělejte si styl na Oxygen.

Tím se houby vyřeší. Pokud sem přijde člověk bez registrace, uvidí napůl viditelné menu. Po přihlášení je vše OK v obou dvou skinech.

Ještě jsem zjistil, že pokud je rozlišení monitoru větší jak 1024x768, tak je vše v pořádku i když jsem odhlášenej.  Jak říká Tonda, menu se nevejde do toho tmavého pruhu s těma kecama o přihlášení nebo registrování se.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

OK, smazal jsem změnu a zkrátil text ohledně registrace, teď by to mělo jet i na 1024px šířce.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Funguje! big_smile

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Budou smajlíci?

(upravil zuki 6. 3. 2012 23:30)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Nechci bejt rejpal, ale je v tom pořát nějaký guláš a na každém mém PC (5ks, zkoušeno zatím na 3ks smile ) se to asi zobrazuje jinak. Např.: 17" monitor  1280 x 1024 SyncMaster 710T - IE8 - stránka Audioweb.cz/index.php  viz http://zuki.hw.sweb.cz/dokumenty/AW_6.3.2012.PNG
a menu nad tím je řazeno pod sebou, nikoli vodorovně smile  Nejdu to zkouma jak to bude na 22", ale je to docela prča.

Další stránky na stejném 17" monitoru např. tohle téma http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=236347#p236347 jsou OK. To chce klid a nohy v teple smile

(upravil chyna.cz 7. 3. 2012 7:13)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

mě zas trápí,když si v opeře přiblížím stránku, tak mi zmizý názvy příspěvků a zustane jen umístění

***

o neviditelném textu v horní části stránky nemluvě

Web

(upravil paf 7. 3. 2012 12:22)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

U me Opera 11.61 ukazuje vse bez problemu. Monitor 1440x900
Styl: Urban

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Neblbne nějak označit jako přečtené a data ?  třeba když kouknete do bazaru,..

(upravil Kocour 7. 3. 2012 8:48)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

u me je vse zobrazene vertikalne, polozky menu jsou naskladane pod sebou, pod tim napravo reklama, pak teprve temata, je to hodne roztazeny do sirky.
IE8, 1440x900.
Zmena nastala vcera vecer. Pred tim to bylo ok.

ruzne DIY repro

Web

(upravil babakus 7. 3. 2012 8:53)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Windows XP SP3 (notebook 1280x800) - Firefox 10/Chrome naprosto v pořádku
Windows 7 SP1 (PC 1680x1050) - Firefox 10/Chrome naprosto v pořádku

Používám vzhled oxgen, jelikož je kompaktnější než urban.

Jenom se zeptám... proč na mě pořád vyskakuje tabulka "na novou stránku budete přesměrování za 1s" ?

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

To označení přečtených témat mě taky blbne. Když označím všechny témata jako přečtená a vrátím se na audioweb třeba za 3hodiny, tak s novýma příspěkvama mě to hlásí nepřečtené i třeba den starý.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Zkuste vyprázdnit cache a vymazat cookies.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Antoniovi: Vím, že se snadno radí, ale ... hned na úvodní obrazovce audiowebu bych trochu čekal nějaký dokonale jednoduchý obrázek. Jednoduchý nejen kvůli kB a načtení, ale zejména z psychologického hlediska, nakonec i vlastního marketingu fóra. Jsem přesvědčen, že obrazová informace v mozku člověka velmi táhne a přetrvává. Současná podoba je sice také poměrně čistou formou, ale podle mého názoru trochu sterilní. Chápu i to, že tato "sterilita" zas může konvenovat někomu jinému.
Tolik jen velmi okrajový a subjektivní dojem. Jinak bych řekl, že všechny dosavadní změny i trápení vyústily nakonec k lepšímu.

(upravil kofejn 7. 3. 2012 12:00)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Nešlo by ještě trochu pořešit vyhledávání? Takhle jsem zahlcen. Bylo by fajn rozdělení jako dřív, po sekcích.

Web

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Vzhled: Viz Milan, to by mělo pomoct. Jede-li to ve zbytku, mělo by i v poslední verzi IE.

babakus: Je to šetrnější k přístupu k databázi údajně...

kofejn: Fórum nepodporuje subfóra, vše by muselo být na úvodní stránce, která by se tak roztáhla, od začátku razím spíše cestu kompaktnosti, ale vím, že tady to je docela problém... třeba se najde nějaký mód.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Škoda, nějak to přežiju.

Web

Příspěvky [41 až 60 z 146]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 8 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Změna: audioweb od nynějška webfórem

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£