Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 8)

Audioweb.cz » K fóru » Změna: audioweb od nynějška webfórem

  Stránky: 1 2 3 ... 8 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 146]

(upravil antonio 29. 3. 2012 11:09)

Téma: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Nebudu to dlouho rozepisovat, rozhodl jsem se pro zrušení webu a jeho celý obsah dát na fórum, sám k tomu mám lepší a rychlejší přístup, navíc vše bude na jednom místě a web nebude přehlížený.

  • Co se týče spadlého fóra, použila se záchranná databáze z 26. 2., tzn. že příspěvky za následující den nebo dva, kdy to kleklo, jsou pryč, ale udělal jsem ručně nějakou zálohu (již smazáno), je to rar a v něm mht soubory, nejspíše budete potřebovat Operu.

  • Avatary je třeba nahrát znova, záloha v raru zde (již smazáno).

  • Odkazy na fotky zde uložené budou fungovat, ale může se zobrazovat místy jiný náhled. Ke galeriím se nedá dostat kvůli jiné verzi fóra. Bylo by dobré se je snažit přeuložit jinam, možná je budu nucen smazat - o tom bych předem informoval.

  • Předešlé fórum je na linku (již zrušeno), nejsem schopen příspěvky přesunout automaticky, je třeba to udělat manuálně, nakonec je tam toho málo, přesunuté posty po sobě smažte, já už to po sobě udělal. Pak se adresa odstraní.

  • Nefunguje vyhledávání, snad již zítra.

Užívejte si nový desink, nadávejte, aktuální stav je ale takový, že vše je v rekonstrukci. Přidám i nějaký nový skin, i když na tomto bych asi málo měnil. Mimochodem jsou nainstalované i soukromé zprávy a ankety, možná přibudou i přílohy.

A abych nezapomněl, můj veřejný dík patří uživateli The_P, který mě nakopl k správnému rozchození databáze. banana2

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Tleskám! Paráda. Zvládli jste to.

(upravil j_paseka 3. 3. 2012 17:13)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Perfektní práce Tondo moc děkuji.

Jan

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Taky jsem moc rád, že se povedl převod starých příspěvků. Ztráta některých by hodně bolela.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Vida, krasna prace a diky za vsechen cas a usili, ktery tehle komunite venujes! smile

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Díky Bohu a Tondovi že se to povedlo zachránit.
Možná by stálo za to odstranit některé ( obávám se že jich bude dost ) staré a zbytečné vlákna, příspěvky a další. Když už máme ponovené fórum trochu ho uklidit. Ale i tak - třikrát sláva!

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Super, že se to nakonec povedlo. Jen mě trochu mrzí, že v anketě není žadná aspon trochu negativní volba. Něco jako těžko, sotva nebo ani náhodou a tak.

tesličku AZS 224 + XN125

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Dík za tu velikost 100x80 u avatarů wink

hue hue hue

Web

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

No hurá cool Ale jestli tě můžu Tondo požádat, mohl bys nějak naroubovat na toto fórum ten "starý" vzhled?

A ještě jedna věc :

Registrovaní uživatelé: 3,624"

To je tady vážně tolik registrací, nebo je to nějaká chyba?

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Tondo gratuluji k úspěšnému oživení fóra!

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Antonio jestli můžež, příjmi prosím mojí omluvu. Pád fóra audiowebu by byla opravdu katastrofa, a to mě poněkud rozžhavilo. Gratuluji Ti i nám k úspěšné obnově.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

2Antonio:
Chcem sa opytat ako je to teraz s projektami kedze je to trochu pozmenene, do vlakna kde su DIY projekty patria vylozene len reprosustavy a vsetko co sa tyka reproduktorov alebo tam mozeme pridavat aj ine vyrobky ako zosilnovace atd... ?

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Tak se to povedlo, je to fajn. Jestli můžu mít připomínku, tak by bylo dobré zprovoznit odkazy na projekty nebo popis a fotky vložit do prvního příspěvku v patřičném vlákně. Ale to má určitě ještě čas.

Web

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

trachta: Když to tak hezky píšeš, tak samozřejmě přijímám.

Wili: Klidně můžeš přidat i zesilovač. ...koukám bude třeba pozměnit pravidla.

kofejn: Ano, toho jsem si vědom, to už by měla být ale maličkost.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

A ten starej vzhled, bude? Prosim, prosim smutně koukám...

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Tohle je nové fórum, nejde použít ten starý. Ale podívám se po něčem tmavém i když moc toho aktuálně nebude.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Tondo, umí toto fórum i takovéto vkládání videa například z youtube?

Příklad:
http://kushithemes.t15.org/viewtopic.php?id=13

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Šéfe, dalo by sa dať "Označit všechna témata za přečtená" tam, kde to bolo naposledy? Nie som si celkom istý, či budem používať "Zobraziť nové príspevky" a potom kliknúť na Označiť ako prečítané. Alebo človek zabudne a zase klikať kade-tade. Bolo by to dobré tam vpravo hore, ako je "Nové příspěvky Aktivní témata Témata bez odpovědi SZ". Vďaka.

Ešte jedna vec: Nahlásil som môj príspevok, no nikde to nie je vidieť. Iba po kliknutí na Administrace - Hlásení...

Web

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

babakus: Pokud nainstaluji přídavek, tak ano.

DM: Ty odkazy nikde nevidím, tohle fórum funguje trochu jinak, nejsem programátor, ledaže bychom udělali downgrade? smile Hlášení je vpravo přeciž.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Aha, nevsimol som si. Inak pisem z mobajlu, cez operu a vsetko sa zda byt OK...

Web

Příspěvky [1 až 20 z 146]

  Stránky: 1 2 3 ... 8 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Změna: audioweb od nynějška webfórem

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£