Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Stavba zesilovače pro začátečníky: PA03 -step by step

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Stavba zesilovače pro začátečníky: PA03 -step by step

http://www.digilidi.cz/pa03-stavba-zesi … acatecniky

Web

(upravil Dohnalik 19. 11. 2011 17:38)

Re: Stavba zesilovače pro začátečníky: PA03 -step by step

Moc pěkně napsané, zařadil bych to do síně slávy. Každopádně, to pájení mohlo být lepší.

//usměrňovač = měnič napětí? No, zase takový profík to nepsal.

Re: Stavba zesilovače pro začátečníky: PA03 -step by step

jo, napsano moc hezky.. skoro az skoda ze vetsina z potencialnich adresatu neumi/nechce cist.. roll

Re: Stavba zesilovače pro začátečníky: PA03 -step by step

Článek je to sice pěkný,ale zapájený to je otřesně.Pardon,ale nemohl jsem reagovat jinak.

(upravil stanoo 21. 11. 2011 14:59)

Re: Stavba zesilovače pro začátečníky: PA03 -step by step

Ahojte,
velmi pekny navod, som o krok blizsie k pochopeniu co taka stavba zosil. obnasa.
Chcem sa opytat ci mi neviete odporucit nejaku literaturu pre uplnych zaciatocnikov, aby som mal nejake zakladne pochopenie co sa pri stavbe podla nejakej schemy vobec deje. (toto by som mozno podla navodu popajkoval, ale dalej sa nedostanem ) Dalsia zaciatocnicka otazka: ako sa riesi taky klasicky 2.1 zosilovac co je vzadu na 2.1 suboch? 1 modul sa nejak rozvyhybkuje alebo su to 2 samostatne zosilovace jeden stereo druhy mono? (celkovo viac vystupovy zosilovaca ako sa riesi) Fakt som absolutny zaciatocnik, nasmerovanie k nejakej literature by pomohlo, dakujem.

Re: Stavba zesilovače pro začátečníky: PA03 -step by step

Poznáváme elektroniku první 3 díly od Václava Maliny. Perfektně napsané a mě samotného to do tohoto oboru nakoplo. Pokud chceš trochu víc, tak i ten 4tý díl, případně další. Najdeš tam odpovědi na všechny tve otazky.

(upravil pslava 25. 2. 2012 20:00)

Re: Stavba zesilovače pro začátečníky: PA03 -step by step

Prozradí mi někdo rozměry dps  PA03 , ty aldaxácké ..
Díky

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Stavba zesilovače pro začátečníky: PA03 -step by step

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£