Téma: 3pasmo do ztadneho plata

oplati sa taketo riesenie? chcel by som to z TVM, a islo by to do Fabie. treba vyhotovit aj uzavrete bedne, alebo staci to hodit do MDF/DTD plata? ktore reproduktory a aku vyhybku by ste odporucili? chcem to riesit bez woofra, takze basak 20cm by aj bodlo (ak sa mylim, opravte ma)

dakujem za Vase ctenene rady smile

Re: 3pasmo do ztadneho plata

no ak to chces dat do plata tak tam rozhodne nemozu ist len dva 660x lebo by si mal len plandadlo a ne basak.... neviem presne kolko mas fabia kufor ale tipujem tak okolo 250l co by akurat stacilo na 8 reprakov big_smile co je dost odvec
ja osobne by som radsej kupil lepsie repro do predu a do zadu len sub... mna osobne dost sere ked ide v aute zvuk zozadu

Re: 3pasmo do ztadneho plata

naco chces repraky dozadu?
na stereo Ti staci pravy a lavy kanal...

To skor 3-pasmo dopredu, ale davat 3pasma do auta v cenovej kategorii pod 1000Euro je neekonomicke, v danej cene lepsie zahra 2-pasmo... aspon take som mal zatial skusenosti

a na dokreslenie pod sedadlo nejaky 20cm sub v mini uzavretej bedni....

btw tazke plato z MDF moze byt pri celnom naraze alebo prudkom brzdeni (nie ze by som Ti to prial) zivotu nebezpecne...

Re: 3pasmo do ztadneho plata

Hlavní otázka u 3 do dveří je, jestli ti to dveře unesou s jak hluboké repro tam dáš. Plato je životu nebezpečné jenom pokud ho dělá blb, který ho neuchytí a potom v případě, ze tam má basáky magnetem nahoru (to nikdy nepochopím - jedině isobaric, jinak už je to fakt onanie).

Jinak souhlas, že dělat hlavní zdroj zvuku na plato mi nepřijde dobré, ačkoliv je to častý stav.Mizerná kompa vpředu přeřvaná ovály z plata. sad