Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » PA a zvukařina » príruba alebo závit ?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: príruba alebo závit ?

Chcem sa spitat co by ste vybrali vy keby ste si vyberali driver a mali by ste na vyber s oboch moznosti a preco ano preco nie

(upravil djmayo 17. 1. 2012 20:11)

Re: príruba alebo závit ?

Je to jedno. Hlavne to zalezi od horny, vecsina driverov je na prirubu, kazdopadne ked to chce clovek preosadit za iny driver da sa kupit redukcia.

Skus napisat ake mas vypozerane a k akemu stredobasu ho chces... budeme ti vediet poradit aj daco konkretne...

Re: príruba alebo závit ?

Příruba. Na závit se horny musí upravovat, a o ten závit jsou třeba v hrdle delší. Jestli je to dobře nebo špatně neumím posoudit.

Re: príruba alebo závit ?

Se závitem jsou většinou nejlacinější drivery, stejně tak horny. V naprosté většině jsou mizerný. Přírubové jsou univerzálnější a máš větší výběr.

Re: príruba alebo závit ?

no bude to Selenium D220Ti + HM 25 - 25

mam si kupit tu redukciu priskrutkovat k driveru a potom na ozvucnicu nasrobovat ci nepouzit redukciu

Re: príruba alebo závit ?

Závit má jednu výhodu, že se takový driver často dá sešroubovat zevnitř bedny bez demontáže zvukovodu - což je velká výhoda u kompaktních plastových beden. Ovšem stačí iniciativní blbec a závit poškodí.

Web

(upravil djmayo 19. 1. 2012 12:45)

Re: príruba alebo závit ?

D220 ma zavit co presne pasuje do  HM 2525, robi sa aj verzia bez zavitu D220ti OMF, ale tu bz si zbytocne kupoval reduciu.
Kup klasicky D220Ti - zo zavitom a k tomu tu hornu HM2525

D220 za danu cenu nieje zly no neviem,  zvukovo je dost ostry do stredoch niektory DJ to maju radi iny nie. Na live zvucenie je to obcas neprijemne ked ti zenska spieva vo vysokych polohach, alebo bubenik sa oprie do rajdky, yiada sa to kompenyovat na EQ. K akemu basaku to chces? Ja by som ti mozno skor odporucil z lacnejsich (samozrejme stoja cosi viac ako DE22o to je najlacnejsi  driver co ako-tak hraje) daco napr. BaC DE 12, DE160, DE250, RCF N350, BMS4554, BMS BMS4555 sa mi zda ze hraju prijemnejsie.

Re: príruba alebo závit ?

bude to kombinacia s Eminence delta 12LF

Re: príruba alebo závit ?

Na Prodance v meraniach je aj odladena vyhybka pre kombinaciu 
Eminence Delta-12LF + B&C Speakers DE12 + Megaton A7570u

http://www.prodance.cz/protokoly/delta1 … a7570u.pdf

Samozrejme k D12LF je aj D220 uplne v pohode

Cenovy rozdiel  medzi verziou hy D220 a DE12 je asi 4eur, k D220 je vsak komplikovanejsia vyhybka cize viac komponentov asi bude cosi drahsia, sa to mozno aj vyrovna. Horna A7570a vizera v bedni pekne, akurat s PD sa dodava ako odliatok na ktory treba navrtat diery na prirubu, prebrusit a nastriekat cize da to trocha prace.
Co sa tyka horny tah HM2525 hra viac do sirky.

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » PA a zvukařina » príruba alebo závit ?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£