Re: ESR Měřič

1 bych si také vzal,pokud  to půjde.

(upravil DJ_Rix 12. 1. 2012 11:23)

Re: ESR Měřič

Benazi,jsi přidán.
Yeayer: viz vlákno o konektorech.Nebo myslíš něco jinýho?

All:
Takže uděláme tuhle desku? Nějaké připomínky?

http://djrix.rajce.idnes.cz/nastenka#PCB_ESR_jpg.jpg

Re: ESR Měřič

Také 1 prosím, pokud ještě není pozdě. Díky.

Re: ESR Měřič

Jsi připsán. Hoši,ten display má mít anglickej a evropskej font,nebo anglickej a cyrilickej font?? Tušíte nědo? Zatím sem se nepouštěl dostudia toho ruskýho fóra. Nebo je to buřt a omega bude v obojím?

Re: ESR Měřič

rixi, jsem další zájemce.

(upravil Hairman 13. 1. 2012 12:18)

Re: ESR Měřič

Po letmém prostudování asm kódu je jisté, že znaky "omega" a "mikro" tam jsou nadefinované softwarově a nahrávají se do CGRAM displeje při jeho inicializaci. Takže na znakové sadě nejspíš nesejde. Tedy samozřejmě pokud tam někde nezobrazujou texty v azbuce. Ale zdá se, že ne - mají tam předdefinované např. tyto řetězce: "Coeff. for","ESR", " Cx ", "Cx ---", "U0 ---> EEPROM  ", "It is ready!" a žádnou azbuku jsem nikde nenašel (tedy kromě komentářů, tam je zas azbuka téměř všude).

Re: ESR Měřič

Super,díky. Budeš chtít i naprogramovaný procesor a display?

Re: ESR Měřič

Jasně, budu chtít všechno, co půjde. Ačkoliv jsem "Atmelovej", tak bych si s naprogramováním PICu taky nejspíš poradil, ale nemám čas se s tím babrat. Díky.

(upravil DJ_Rix 13. 1. 2012 17:54)

Re: ESR Měřič

Pánové,potvrdili mi závazně na mail pouze 4 lidé. Ti z vás,kteří tak neučinili,prosím napište mi mail a zároveň uveďte adresu kam budete potom věci chtít poslat. Uzávěrka je v neděli večer. V pondělí ráno vám všem pošlu mail s detaily platby.

V mailu uveďte o co všechno máte zájem,tedy:
Deska,Display,naprogramovaný procesor.

Deska bude vrtaná se zelenou nepájivou maskou.

Re: ESR Měřič

Kterou nakonec budete dělat?

Web

Re: ESR Měřič

Viz #42. Tu co jsi poslal poslední ty,jednostránka s klasickými součástkami.

Re: ESR Měřič

Djrix: vim žře sem otravnej, ale potřebuju vědět přesnou cenu alespoň v rozmezí max 150kč. Teda já ne, matka. Chce mi to koupit k narozkám který mám 17. ledna, ale já chci ještě něco tak mi řekla že když tohle bude moc drahý tak že ta druhá věc nebude tak to potřebuju vědět sad.

Re: ESR Měřič

OK,cena DPS se upřesní až příští týden,nicméně bude +- kolem 250Kč. Display něco přes stovku,CPU do 150. Ostatní smetí nevím,počítám kolem 300-400.

Re: ESR Měřič

Závazně Rixi též objednávám, poslal jsem Ti email s adresou..

jinak info i pro všechny, bylo by možno dodat jako stavebnici se všemi součástkami, či by si smetí zařizoval každý sám?

Re: ESR Měřič

Kdyžtak - docela by mě zajímaly například nešvary toho měřiče, jestli se náhodou při nějaký blbině např. neresetuje nebo něco takovýho, já to beru kvůli tomu že se mi to hodí, dohromady to dám v pohodě.

Re: ESR Měřič

Prozatím nepotvrdili:
Yeayer,millano,Fox_25,bobobrod,Benazi

odeslán mail.

Během dneška poptávám cenu DPS,nejpozději ve středu všem pošlu mail s cenou a instrukcemi k platbě.

Re: ESR Měřič

Benazi potvrzeno.

Re: ESR Měřič

Několik z vás mě oslovilo,zda budou sety součástek,tak aby vše fungovalo. Přestože jsem to původně neměl v úmyslu,pokud by vás bylo více,mohl bych sady součástek připravit. Měli by jste o to zájem? Celá věc by se ale asi trochu natáhla,neboť času není přespříliš....

(upravil Benazi 16. 1. 2012 10:32)

Re: ESR Měřič

Bylo by to asi lepší,než každý sám,tím pádem by odpadly případné komplikace ,zkrátka bylo by to komplet.
Mne to zas tak netlačí,rád počkám.

Re: ESR Měřič

Taky myslím, že by to bylo lepší jako komplet.