Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Teorie & praxe » Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 31 z 31]

(upravil Duwenbleidd 18. 12. 2011 23:23)

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

I když jsem taky Tepličák, tak v AVčku mě viděli naposledy před hodně dlouhou dobou. Ta prodejna mi byla vždy nesympatická, asi je důkladně nasáklá duchem majitele smile.

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

V AV elektronik se dříve prodávaly obrazovky 561QQ22. Taky jsem si jednu koupil a nebyl problém, 22 kg balík přišel v pořádku a ještě jsem k tomu dostal podrobný návod k montáži a pěkný časopis o SAT technice. Ke konci, když už se tyto obrazovky nedaly skoro nikde sehnat, chtěl kamarád koupit všechny obrazovky, co tam měli. Jednu měli na skladě a ještě jednu sehnal majitel obchodu pod rukou od nějakého svého známého. To je podle mě hodně slušný přístup k zákazníkovi.

Web

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

nikdy se prostě nejde zavděčit všem. tak to je a bude

Web

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Pozor pánové. Odeslal jsem vadný reproduktor zpět do AV elektronik a dnes se mi z ničeho nic pan Pejchar ozval a nabídl mi vrácení hotovost ...

Musím tedy uznat, že nakonec vše asi dobře dopadne, ale prvotní jednání bylo opravdu ostré.

Všem přeji samé bezstarostné nákupy na dálku ....
Wema

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Ha ha. Tak přeci zabralo. Abys byl v obraze, tak jsem tomu napomohl. Zařídil jsem, aby se mu doneslo, že se o něm debatuje
na internetu. Čekal jsem, co se bude dít. A zabralo. Asi mu to trochu šrotovalo v hlavě smile.

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Tak to já jsem mu napsal hned v prvním příspěvku, když mi odmýtl vyhovět, že mu udělám reklamu jak se sluší a patří .... teď mi jako kompenzaci nabídl 6 kusů kulatých pozlacených šroubovacích svorkovnic o průměru 105mm .... které stejně potřebuji pro moje kino, takže jsem ihned souhlasil .... za 160,- bych je nikde nekoupil. Říkal, že na tom sice nic nevydělá, ale abych to bral jako omluvu, takže jsem mu poděkoval a nakonec uznávám, že je to seriozní člověk ... když to shrnu, tak byl vlastně taky v docela blbé situaci ..... a jen z fotky vrátit peníze ... kdo by to dělal ....

Takže ještě jednou mu tady veřejně děkuji ....

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Fajn. Buď rád, že to takhle dopadlo. Ale říkat o něm, že je seriozní člověk - tak to mě bere amok. Samozřejmě ho neznáš
tak jako já, tak to beru s rezervou. Raději stopněme  tuto diskusi o něm, nemá to smysl a mě stoupá tlak smile.

Mimo jiné, je to asi půl roku, co jsem také dostal daleko více poničený reproduktor , a to z mnohem věštší firmy
z Prahy,  a vyřizováním reklamace jsem strávil neuvěřitelné 2,5 měsíce, 17 emailů, desítky tel. hovorů a ukončil
to nakonec až dopis od právníka (manželka kolegy, takže naštěstí gratis)

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Takže jako kompenzaci mi slíbil 6ks svorkovnic .... a dnes otevřu balík a byly tam jen 4kusy. Sakra, tam je fakt zakopanej pes .... to jsme zvědav jak dlouho se s ním budu zase tahat .... kurfa .... že mu to není blbý ....

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Já ti pořád říkám, že to je neseriozní rapl.

.... libí se ti ten motor? tak si ho vem. a ten display taky. Potřebuješ měřák ?,  tady máš pěknej .....   Za 14 dnů ti u vína řekne .. dlužíš mi 1400, jak dlouho
budu čekat?

To jsou takový příklady jeho jednání. Kašli na něj, jen se budeš rozčilovat.

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Dnes mi napsal:

Dobrý den pane Peterka,

omlouváme se, svorka stojí skutečně 55,- Kč, stalo se to nedopatřením.
Odesíláme dnes další dva kusy.

S pozdravem
AV Elektronik

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Tak vše je nakonec vyřešené. Dnes mi přišli v obálcfe chybějící dvě svorkovnice ..... ze slušnosti beru vše zpět a zůstávám na 50% spokojen. Nemám sice reproduktor který jsem chtěl, ale alespoň se mi finance vrátili zpět v zajímavém zboží.

S odstupem však musím konbstatovat, že to nebyl bezproblémový obchod a kvůli dvoustovce jsme se tahali víc jak měsíc ...

Příspěvky [21 až 31 z 31]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Teorie & praxe » Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£