Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 33 z 33)

Audioweb.cz » Smetiště » odhlučnění PC + výběr nového PC

  Stránky: ««« 1 ... 31 32 33

RSS

Příspěvky [641 až 659 z 659]

(upravil luta 2. 1. 2012 9:59)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

já mám seasonic 350-et jen 350W protože nepotřebuji silnou grafiku, ale spíš výkonný procesor. Tahne mi to i5-2400 8GB ram 2xHDD a je neslyšnej - běží mi to 12-24h denně. Mám jej zatím jen 1/4 roku takže o spolehlivosti to zatím nic moc nevypovídá. šel bych ale do seasonicu zase.

Jinak spotřeba ve stand-by pod 1W v loadu ta sestava nebere víc jak 100W. V dnešní době je často tendence rvát do všech PC zbytečně silné zdroje.. Tu 4850 by beztak utáhla i značková 400W či 450tka se silnejma 12V větvema a ještě by zbyla fůra výkonu do budoucna

Web

(upravil right13 2. 1. 2012 11:19)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

asi najskôr skončím u seasonicu alebo tom enermaxe

Web

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Předimenzovaný zdroj se kupuje proto, protože zdroje mívají většinou největší účinnost mezi 45-65% zatížení, tím pádem se ušetří nějaká ta korunka denně a pokud pc běží 20 hodin denně, tak se to vyplatí.

Web

(upravil luta 2. 1. 2012 14:10)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

1-2% z účinnosti při 50% zátěži vs 80% zátěži v loadu bych moc neřešil..spíš je průser, že PC jede většinou 90% času v idle a odběr ze zdroje rozhodně není v řádech 100w.. dneska si bere všecko s intelem v idle při běžné práci kolem 50W a tam je účinnost pak asi nejhorší

jinak při výběru zdroje není od věci kouknout třeba i na běžné 80+ testy http://www.plugloadsolutions.com/80Plus … plies.aspx

Web

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Mám HD4870 a živím ji nějakým starším 400W Corsairem, k tomu E5200 na 3,6GHz a i PC nevím. Koujkej občas i na Aukro, dají se tam sehnat díly za pár korun..

(upravil Pedro 2. 1. 2012 23:00)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Potrebujem radu. Bude takáto kombinácia fungovať ?  ( poprosím k dispozícii sú len tieto zvyšky. tak nezamieňajte že toto je lepšie. Toto mi ostalo iba. )
CPU: Intel Core i3 2130
MB:  Gigabyte P61 DS3 B3
GPU: NVIDIA EVGA GTX560 1GB
RAM: 2x4GB 1333Mhz
PSU: Seasonic 500w

Web

(upravil luta 2. 1. 2012 23:04)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

zkontroluj si na stránkách výrobce verze biosu a podporu i3 2130 (starší typy některých desek se staršími biosy měly občas problémy s novými podtypy cpu) jinak to pojede bez problémů

Web

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

kukal som malo by to byť ok. Dík

Web

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

ku  i3 chceš narvať GTX 560? aspoň i5 , kamoš má kombináciu i5 a GTX560 a grafika sa mu nudí a procák nevie čo skorej ... i3 tak maximálne do  NTB , keď nemáš prachy naviac poskladaj AMD , za rovnaké prachy dostaneš oveľa vyšší výkon

Web

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

righte toto je len zostava fotrovcom ako HTPC ja tie komponenty mám doma a nevyužijem ich inde povodne bola k i3 nejaká iná karta a ramky ale to som použil inde. a ostalo mi toto

Web

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

U AMD za stejné prachy vyšší výkon? To možná v nějaké jiné dimenzi. SandyBridge i3 560ku brzdit nebude.

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

chceš mi povedať že i3 SB bude výkonnejšia ako povedzme  Phenom II X6 1045T  (len príklad !!! )  ktorý je za rovnakú cenu ? AMD vs Intel , nehádajme sa, ja kopem za AMD , intel platforma je pre mňa nezaujímava

Web

(upravil luta 3. 1. 2012 18:52)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

v těžce multithread i3 lepší nebude.. v single thread nebo 2 jadrech bude smile ono se hodilo kupovat intely asi tak naposled v září..teď jsou ceny hrozné. ještě že jsem i5 pořídil tehdá a nečekal na bulldozer..i amd podražilo..

Web

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

preto idem rýchlo kúpiť RAMky a zdroj kým su lacné big_smile 4gb kit DDR3 1330MHz kingston hyperxblu CL9 stojí 20E

Web

(upravil luta 3. 1. 2012 23:56)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

8GB kit stál pod 1tis kč smile spíš by mě zajímalo jestli a kdy přijdou levné kity 2x8GB DDR3 smile

Web

(upravil Dohnalik 4. 1. 2012 17:27)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Taktéž mám v plánu upgradovat alespoň na těch 20GB smile Dnes je 8GB strááášně málo.

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

ight ja tie veci mám dávno doma .

Web

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

načo 20 GB ? TO sa aj dá reálne využiť ? už 8GB je pre väčšinu roboty viac neš dostatočná

Web

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

virtualizace, zpracování dat a výpočty ..a vlastně super moderni windows+hry lol

Web

Příspěvky [641 až 659 z 659]

  Stránky: ««« 1 ... 31 32 33

Audioweb.cz » Smetiště » odhlučnění PC + výběr nového PC

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£