Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

takže nakonec levné wellerky z tme nejsou a dlouho nebudou.
Sehnal jsem si tedy z druhé ruky ERS50 černou , r.v. 98.

Pokud mohu trochu srovnat tu černou vs tu šedou původní tesla, tak tesla má lepší trubici na hrot - alespoň se mi zdá, že ten hrot tam přesněji sedí. Je ovšem možné, že český nástavec s hrotem vs slovenský mají jiné průměry pro trubičku. Protože jsem zatím nemohl otestovat obě dvě vedle sebe, berte to s rezervou. Co ale vím jistě, je to, že černá ERS má řekl bych horší rukojeť , plast se více zahřívá a subjektivně vypadá, že je tenčí. To zahřívání může být způsobeno také tím "novým" pružinovým stojanem, ve kterém asi vzniká komínkový efekt. Orig tesla šedá měla stojan přímo na sobě v podobě packy.

Jinak koukám, že hroty zase podražily. už asi půl roku testuji ty české se závitem, kde mi u nás v krámě poradili, že si mám závit mazat silikonovou teplovodivou pastou, že to pak jde vždycky povolit. A zatím spokojenost větší, než s těmi slovenskými a povolit to jde dobře ikdyž se pasta časem vypaří spíš na prášek

Web

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

Narazil jsem náhodou při pátrání po hrotech na tohoto prodejce, snad to někomu pomůže :

http://aukro.cz/hroty-prislusenstvi-k-e … 87182.html

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

úplne náhodou, nemáte niekto naviac topné teliesko do ERS50? prípadne aj tú trubičku, v ktorej je... sagat už nedodáva a inde to nemajú
mi to tu dnes nádherne zhorelo smile ale malo vek na to

Web

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

Vše prodává týpek na AUKRO, viz #22