Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Teorie & praxe » Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 31]

Téma: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Dobrý den pánové.

Nedávno jsem zakoupil v AV Elektronik 4 kusy reproduktorů:

2x ARN 4708
2x ARX 130-20/4

A chcete vidět co mi přišlo ? Tak prosím ....
http://leteckaposta.cz/590211118

Nepočítám to, že všechny reproduktory byly značne poškrábané, vybledlé, vedle sebe naprosto jinak zbarvené a podobně.

Po kontaktu s prodejcem jsem zjsitil, že prodejce nic nevyřeší. Zapřeně tvrdí, že zboží kontrolovali dva na sobě nezívislí lidé a že zboží bylo expedováno bez chyby. Všechny reproduktory měli na sobě ochranný kartonový návlek a ten nebyl vůbec poškozen. Balík ve kterém to přičlo byl také naprosto nedotčený, takže odpadává i špatný manipulace při odesílání. Na vrchlíku je je patrné, že na něj bylo zatlačeno třemi prsty - přesně to odpovídá když tam položím palec, ukazováček a prostředníček ....

Nikomu nedoporučuji od tohoto prodejce nakupovat reproduktory. Jsem velice zklamán a ochota tohoto obchodu je mizerná.

S pozdravem
Wema

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

ty jo mám stejný koberec v bytě,... jinak to repro hnus teda :-/

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Hmm, tak to je mi líto, byl jsem první, kdo ti ten obchod doporučil, já osobně tam nic nekupoval ale... Jinak z toho kartonu jde i tak reprák vytáhnout, nečekám, že poškození vrchlíku se stalo u výrobce, za ten zbytek (vzájemné odlišnosti) může už jenom výrobce. Vrchlík sundej a udělej phase-plug:

http://s19.postimg.cc/dc6ryt2lr/i_TRNu_NYT2_TEj_T.jpg

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Proboha, od Pejchara (AV elektronik) nic nebrat, to je starej zloděj, znám ho aspon 40 let, prodal by i vlastní segru.
Repráky už vůbec ne, viděl jsem jak s nima zacházejí. A co se týká jednání  -  je tím pověstnej. Mnohokrát jsem viděl, jak řve
na svý prodavačky před zákazníkama jako dobytek. To tejný udělá i se zákazníkem.

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

jasně, chápu že to nemusela být od A do Z jeh ochyba, ale mohl mát reproduktory někte vybalené a svítilo na ně slunce a podobně .... nevím, v jakých podmínkách je skladuje, ale to bych mu ani tak nevyčítal. Nejvíc mě nasralo, že mu to prostě kontrolovali dva nezávislí a spolehlivý pracovníci a basta. Pokud nebyl poškozený karton tak nic řešit nebude .... hotovo, šmitec.

Takové jednání teda fakt neuznávám.
- buď mě lakuje od začátku do konce
- nebo má ve skladu neschopný, nebo zrakově postižený dělníky

Jsem seriozní zákazní a čekám seriozní obchod .... prostě totální ironický a bezochotný prodejce. Všechny varuji před nákupem jeho "špičkového" zboží

For Antonio: To co jsi udělal s ARN-kama je fakt paráda ... jak se ti to podařilo ? To by se mi také líbilo ..... ale bojím se, že bych to nesvedl. Ty středy by se mi líbili vytočené z mosazi .... klidně bych so toho i šel ... je o to někde rozjeté vlákno ?

Díky Wema

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Wema: Já myslel, že jsi přeborník v dělání se dřevem... Konkrétní rozměr je v obrázku a jestli si dobře vzpomínám, udělal jsem to tak, že zaoblení začíná tam, kde končí nosič cívky. V tomhle případě to ale moc vzhledné není, viz. lepidlo všude okolo a hnědý former, ale šlo by to zabarvit, včetně PP do černa, dělal jsem to z důvodu, že pod vrchlíkem byl uzavřený vzduch, rozdíl je v takových případech dobře měřitelný i slyšitelný, už je ale nemám. Vlákno k tomu nikde asi není.

http://s19.postimg.cc/6zrmoyzjj/i_VAt_Ggn_GAr_BOM.jpg

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Tak nikdy jsem netvrdil, že jsem přeborník, ale udělal jsem si vše, co jsem v životě potřeboval. Se dřevem problém nemám. Problém budu mít ale určitě s membránou a odstraněním vrchlíku ... nechápu, jak se ti to mohlo takto podařit aniž by tam byl ocokoliv partné .... nemůžu to prostě pochopit ... hold odborník se pozná

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Tak dokonalé to není, leda kdyby se použilo nějaké rozpouštědlo na to lepidlo, co vrchlík drží. To ti tam po sundání zůstane a chceš-li ho mechanicky sundat, pak budeš trhat i kousky papíru pod tím, záleží jak se k tomu postavíš. Nic vidět nejde jen proto, že jsem ten povrch pak zdrsnil šmirglem a pak doztracena v celé ploše. Máš zkušební kousek, pokud budeš postupovat opatrně, nemůžeš tomu ublížit.

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Tak do toho bych určitě šel ... zkusím to. Vrchlík se mi podařilo opatrně mechanicky odřetaz, ale povrch teď vypadá hrozně. jakám smirkem (hrubost) jsi to sjednotil ? Nějakou 600 ? Ta membrína má takový textilní povrch ...... bojím se, že ji smirkem dotrhám. Celé bych to pak chtěl něčím zalakovat - sjednotit .... věřím, ře se s tím dá pohrát. Rád bych to nějak využil ....

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Nechoď na to moc vědecky, vyzkoušej/uvidíš... buďto to lepidlo seber i s kouskem papíru nebo ho šmidlikuj tak dlouho, dokud se k papíru nedostaneš. Já použil, co jsem měl zrovna po ruce, 180ku.

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Rád bych potom membránu něčím zalakoval ..... ale bojím se, že struktura bude dost rozdílná .... no, zkusím a uvidím .... přece jen membrána je taková textilní .... bojím se, že to bude hrozný ... teda spíš na vyhzení, až se do toho pustím. Nebylo by lepší nalepit nový vrchlík a reproduktor zachránit ?

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Vrchlíky jsou k dostání na http://www.stx.pl/category/akcesoria-do … eciwpylowe
Až tam bude MaBat zas někdy něco objednávat, můžeš se k němu přidat. Jenže to by tě pošta vyšla i tak na několikanásobek ceny vrchlíků.

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

nejaky vrchliky jsem nasel i na Aukru
http://www.aukro.cz/listing.php/search? … ng=vrchlik

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Wemo napiš mi.

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

No dělej na co si troufáš. Lak ti žádný neporadím, který se to vlastně promáčkl?

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Promáčklý je jeden ten ARX 130-20/4 .... bohužel

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

U AV nakupuji normálně (mám to 12 km), zvláště silnoproud, s normálními výsledky a obchod považuji za jeden z těch dobře vedených a ne drahých.
Veďte personál tak, aby dělal to co má - občas se neubráníte "dojetí". Pokud udělá chybu k zákazníkovi, tak prodavače před zákazníkem seřvu - to považuji za správné. Ale ani personál nepovažuji za špatný, vím, jak mi spadla čelist, když jsem před lety viděl, jak (navíc docela půvabná) prodavačka z hlavy a správně nabízela možné náhrady tranzistorů.
Teď má problém, na samostatném slaboproudu prodělal půl mega, tak to zavřel a jenom na přání do druhého dne připraví, v prodejně má jen základ.
Ale asi nejsem nestranný, s Pejcharem jsme párkrát dobře pokecali, má zdravé názory.

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

To je všechno pěkné, ale jinak to bude liška mazaná.

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Kdyby byl blbej, tak by dávno zkrachoval.

A úplně "čestně" se snad ani nedá obchodovat, př.: Stačí mi 20% rabat, tak vám to prodám za dvanáct, i když všechna konkurence to prodává předraženě za padesát... I obchodník musí na něčem vydělat, protože občas také prodělá. Viz půl mega ztráty výše.
Ceny elektroniky v Česku a v GB za stejné zboží v poměru 5 : 3 (alespoň vloni, kdy jsem sháněl mobil) říkají své.

Mně třebas bodly polotovary na šňůry 2,2 m s litým konektorem euro za 5,- Kč, potřeboval jsem jich 10. Stačilo pak jen přidat zástrčku, kterou jsem shodou okolností koupil jinde. Tam asi také nevydělal.

Re: Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Jo, blbej to tedy neni smile.
Ale všechny prodavačky, který za něco stály (viz Otas #10) , už u něj nepracují. Každej,co za něco stál, se s ním rozloučil. Seřvat prodavačku před zákazníkem -
ne ji naponemout, ale SPROSTĚ seřvat jako dobytka - to je prostě i na mne moc, a nejsem žádnej měkota. Kdyby to bylo jednou. Za ta léta jsem toho byl svědkem
mnohokrát. A co mne toho navyprávěli kolegové, kteří s ním spolupracovali. Smůla, že je to pro nás tepličáky jedinej blízkej obchod na elektroniku.
Dřív to měl dost dobře zásobený, jenže známosti z Tesly, Oravy ... už nemá. Takže elektronika z Tipy a pod. Ještě tak ten silnoproud. Jako bejvalej ředitel
Elektroodbytu v Teplicích pořád nějaký známosti má. Jinak je to rapl první třídy. Jeden den jsi s ním na skleničce vína, a druhej den by se s tebou pral.
Radši 2kila za poštovný, ať ho nemusím videť.

Příspěvky [1 až 20 z 31]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Teorie & praxe » Pozor na nákup z AV Elektronik !!!

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£